هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 15 فروردين 1399
ساعت 01:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 29 دى 1398 ساعت 10:55
يكشنبه 29 دى 1398 10:28 ساعت
2020-1-19 10:55:57
شناسه خبر : 333291
سرپرست باشگاه استقلال یکبار دیگر تاکید کرد که این باشگاه حاضر نیست در صورت سلب میزبانی لیگ قهرمانان آسیا، در این رقابت‌ها در زمین بی طرف بازی کند.
سرپرست باشگاه استقلال یکبار دیگر تاکید کرد که این باشگاه حاضر نیست در صورت سلب میزبانی لیگ قهرمانان آسیا، در این رقابت‌ها در زمین بی طرف بازی کند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، اسماعیل خلیل زاده درباره تصمیم باشگاه‌های ایرانی از جمله استقلال برای انصراف از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل سلب میزبانی در آسیا، گفت: این چندمین بار است که خدمت همه عرض می‌کنم. روز اول که هنوز نامه به فدراسیون تهران نرسیده بود، بیانیه‌ای صادر کردیم که آن بیانیه تمام موارد را گفتیم. ما به هیچ عنوان در کشور بی طرف بازی نمی‌کنیم چون عزت ما را زیر سئوال می‌برند. هواداران دوست دارند در ورزشگاه بازی تیمشان را تماشا کنند و لذت ببرند.
 
وی ادامه داد: در گذشته زمانی که عربستان این کار را کرد و کوتاه آمدیم، برایشان باب شده است که امنیت کشورمان را زیر سئوال ببرند. از این موضوع ناراحت شدم. عزتمان بالاتر از این است که در یک کشور بی طرف بازی کنیم.
 
سرپرست باشگاه استقلال یادآور شد: کشورهایی که الان در کنفدراسیون آسیا هستند مثل افغانستان و عراق می‌شوند کشور امن ولی ایران که تامین کننده امنیت در منطقه است می‌شود کشور ناامن. اگر در یک کشور بی طرف بازی کنیم اثبات کرده‌ایم که کشورمان نا امن است. خود عربستان امن است؟ کجای کشور ما نا امن بوده است؟ کدام موشک به کشورمان خورده است؟
 
خلیل زاده در پایان گفت: به همین دلیل هیات مدیره تصمیم گرفت که اگر کمیته اجرایی AFC مصوبه را تایید کند (سلب میزبانی از ایران) عملاً در مسابقات شرکت نمی‌کنیم و عزت را به بی احترامی و بی عزتی ترجیح می‌دهیم. اگر تمام کشورهای عربی منطقه را جمع کنند به اندازه هواداران استقلال و پرسپولیس نیستند.