هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 28 اسفند 1398
ساعت 00:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 28 دى 1398 ساعت 11:33
شنبه 28 دى 1398 11:25 ساعت
2020-1-18 11:33:13
شناسه خبر : 333227
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در اتفاقات اخیر این باشگاه و حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم کمترین نقش را ایفا کرد.
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در اتفاقات اخیر این باشگاه و حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم کمترین نقش را ایفا کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، باشگاه پرسپولیس هفته گذشته روز‌های پرالتهابی را پشت‌سر گذاشت و در نهایت با تغییر کادر فنی و جذب یک بازیکن، کریستین آساگونا به‌همراه کنار گذاشتن سه بازیکن، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و آدام همتی تا حدی به آرامش رسید. اگرچه مدیریت این باشگاه امیدوار به جذب آنتونی استوکس هم است و مذاکرات نهایی با این بازیکن فردا انجام می‌شود.
 
در این میان سکوت اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و عدم تشکیل جلسه آنها بعد از منتفی شدن بازگشت گابریل کالدرون در نوع خودش جالب توجه بود. جمعه هفته گذشته آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تشکیل و در این نشست تقریباً با 75 درصد خواسته‌‌های کالدرون موافقت شد اما سرمربی آرژانتینی حاضر به ادامه کار نشد.
 
در ادامه محمد‌حسن انصاری‌فرد تصمیم گرفت مذاکرات خود را با یحیی گل‌محمدی رسمی کرده و رضایت‌نامه وی را از باشگاه شهر خودرو بگیرد، در این میان او با سنگ بزرگ شهر خودرو برای صدور رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی و دستیارانش مواجه شد، ازاین‌رو انصاری‌فرد برای اینکه سرمربی مدنظرش را به پرسپولیس بیاورد مجبور شد حدود 5 میلیارد تومان برای دریافت رضایتنامه‌ او و دستیارانش هزینه کند. در نهایت او با کمک یکی از هواداران باشگاه پرسپولیس که در امارات اقامت دارد تقریباً یک‌سوم این مبلغ را در اختیار باشگاه شهر خودرو قرار داد و مابقی آن را نیز در دو فقره چک در اختیار مالک باشگاه شهر خودرو گذاشت.
 
انصاری‌فرد برای اینکه تصمیمات خود را اجرایی کند نیاز به موافقت اعضای هیئت مدیره داشت که به‌صورت تلفنی این کار را انجام داد، در حقیقت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در انتخاب کادر جدید و صدور رضایت‌نامه آنها کوچکترین نقش را ایفا کرد.