هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 18 تير 1399
ساعت 15:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 26 دى 1398 ساعت 11:36
پنجشنبه 26 دى 1398 10:13 ساعت
2020-1-16 11:36:35
شناسه خبر : 333164
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در گفتگویی اعلام کرد که هزاران قاسم سلیمانی انتقام خون وی را خواهند گرفت.
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در گفتگویی اعلام کرد که هزاران قاسم سلیمانی انتقام خون وی را خواهند گرفت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از العالم، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در گفتگو با العهد بر ادامه راه سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه ایران تأکید کرد.
 
معاون حزب‌الله در ابتدای صحبت خود به شرکت میلیونی مردم شهرهای مختلف ایران در تشییع پیکر سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: این نشان می‎دهد با شهادت سردار سلیمانی، انقلاب دوباره مشتعل شده و گویا در ابتدای راه است.
 
وی تأکید کرد: حاج قاسم در زندگی خود اقدامات زیادی انجام داد، پروژه وی اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه بود و شهادتش دلیلی برای اتخاذ تصمیم اخراج نیروهای نظامی آمریکا از منطقه ما شد. ما در برابر مرحله پایان حضور آمریکا در منطقه قرار داریم و این موضوع، دلالت‌ها و تأثیرات بسیاری بر منطقه و ملت‌های آن دارد.
 
شیخ نعیم قاسم ادامه داد، سردار سلیمانی فرمانده میدانی محور مقاومت و دنبال تحقق پروژه آزادسازی بود، با ترور وی این پروژه از بین نمی‌رود بلکه عامل این ترور خواهد دید که پس از وی، هزاران قاسم سلیمانی تفکر وی را ادامه خواهند داد و انتقام خون او را خواهند گرفت.
 
سردار سلیمانی و همرزمانش در سیزدهم دی ماه به دست آمریکا در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.
 
معاون حزب‌الله در پایان به اوضاع داخلی لبنان هم پرداخت و اعلام کرد: این جنبش به تلاش خود با طرف‌های مربوطه برای تشکیل هر چه زودتر دولت ادامه می‌دهد.
 
لبنان نزدیک به ۹۰ روز است که شاهد تظاهرات مردمی است و «حسان دیاب» که از بیست و هشتم آذر ماه مأمور به تشکیل دولت شده، تا کنون نتوانسته این مأموریت را به سرانجام برساند.