98/10/25 - 23:43 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 333129
کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی از جمله حرفه هایی است که امروزه مورد توجه جامعه قرار گرفته است و دارای متقاضیان بسیاری است. اگر می خواهید بیشتر با این حرفه آشنا شوید و یا شما هم جزء متقاضیان کارتن اسباب کشی از کارتن فروشی هستید حتماً ادامه متن را بخوانید چرا که مطالب مفیدی در این راستا آورده ایم.
توزیع کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی امروزه یکی از کسب و کار هایی است که دستخوش تحولات فراوانی شده است و دیگر مردم همانند زمان های قدیم با دغدغه ی تهیه ی کارتن اسباب کشی دست و پنجه نرم نمی کنند؛ چرا که در گذشته چیزی تحت عنوان توزیع کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی وجود نداشت تا مردم در صورت نیاز از وجودش بهره مند شوند. از این رو اگر کسی نیازمند این کالای کاربردی در اسباب کشی بود آن را به صورت دست دوم و از مغازه های گوناگونی چون میوه فروشی ها، سوپر مارکت ها و موارد دیگری از این قبیل خریداری می کرد. اما حالا افراد می توانند از وجود مغازه ها و مراکز فروش کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن استفاده نمایند به طوری که دیگر با مشکلات ناشی از تهیه ی کارتن های اسباب دست دوم مواجه نخواهند شد.

 

کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی

 

اهمیت خرید کارتن نو و دست اول برای اسباب کشی

فرایند اسباب کشی و جا به جایی اثاثیه به گونه ای است که نوع بسته بندی وسیله ها از اهمیت بسزایی برخوردار است چرا که در این فرایند همه ی وسیله ها بر اثر انواع و اقسام حوادث غیر قابل پیش بینی و پیش گیری در معرض خطرات گوناگونی هستند، به گونه ای که مطمئناً بار ها شاهد شکستن انواع وسایل شکستنی در فرایند اسباب کشی بوده اید. یکی از بارزترین دلایلی که در این فرایند منجر به بروز تلفات جبران نا پذیر می شود نوع کارت مورد استفاده برای بسته بندی وسیله ها است.

کارتن ها در اسباب کشی نه تنها جزء ملزومات ضروری محسوب می شوند بلکه از اهمیت بسیار بالا و قابل توجهی برخوردارند از این رو جدی ترین توصیه ای که در زمینه ی خرید کارتن و کارتن فروشی داریم تهیه ی کارتنی نو و دست اول است. برای این که از اهمیت خرید کارتن نو و دست اول آگاه شوید در ادامه چند مورد از خطرات ناشی از تهیه کارتن های دست دوم را آورده ایم که دانستن آن ها خالی از لطف نیست:

 

کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی

 

کارتن های دست دوم هر چه قدر هم دارای لایه های متعددی و ضخامت بالایی باشند به علت استفاده هایی که قبلاً از آن ها شده است از استحکام اولیه آن به مقدار خیلی زیادی کاسته می شود.

 • از کارتن های دست دوم به هیچ وجه نمی توان در جا به جایی وسیله های نسبتاً سنگین و شکستنی استفاده کرد چرا که ریسک بالایی در پاره شدن کفی خود دارند که مطمئناً منجر به خرابی وسیله ها خواهد شد.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.

لازم به ذکر و تاکید است با این که کارتن های اسباب کشی دست دوم از قیمت هایی بسیار نازل تر و ارزان برخوردار هستند نباید در صدد تهیه ی آن ها باشید و گول قیمت ارزانشان را بخورید، چرا که شاید شما به هنگام خرید راضی و خشنود خواهید بود اما در زمان استفاده از آن و بروز انواع تلفات ناشی از بی کیفیتی کارتن ها از خریدی که کرده اید به شدت پشیمان خواهید شد.

پس از یاد نبرید که برای خرید کارتن و کارتن فروشی می بایست بودجه ی کمی بیشتر در نظر گرفت تا بعداً دچار ضرر های مالیِ قابل توجه تر و هنگفت تری نشد. البته که گفتنیست کارتن های نو با این که از کیفیت مطلوبی برخوردارند و برای اسباب کشی کاملاً مناسب هستند اما دارای قیمت های چندان گرانی نیستند و نیازمند پرداخت مبالغی کاملاً منطقی و منصفانه می باشند‌.

بهترین کارتن ها برای استفاده در فرایند اسباب کشی

 

کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی

 

کارتن ها به طور کلی دارای انواع و اقسام مدل هایی هستند که هر یک از آن ها از ویژگی ها و خصوصیات مجزایی برخوردارند. همانطور که می دانید کارتن ها از نوعی کاغذ تولید می شوند که دارای لایه های مختلفی هستند. برای مثال کارتن های سه لایه کارتن هایی هستند که دارای یک لایه با شیار های یک اندازه می باشند که بین دو لایه ی صاف قرار گرفته است. البته لازم به ذکر است برای امر اسباب کشی هر چه لایه های کارتن مورد استفاده بیشتر باشد بالطبع از مقاومت بالا تری برخوردار خواهد بود و برای امر جا به جایی اثاثیه مناسب تر هستند.

بهترین کارتن ها برای استفاده در فرایند اسباب کشی را می توان کارتن های پنج لایه معرفی کرد که به علت داشتن لایه های شیار دار بیشتر، مقاومت به مراتب بالا تری دارند و قادر به حمل وسیله های شکستنی و در معرض خطری چون انواع بلورجات، ظرف و ظروف چینی، شیشه ای، مجسمه های شکستنی و موارد دیگری از این دست مورد ها هستند.

لازم به تاکید است برای بسته بندی وسیله ها در کارتن های اسباب کشی تنها کیفیت و مقاومت کارتن مورد استفاده تضمین کننده ی سلامت وسیله ها نیست بلکه نوع بسته بندی نیز بسیار حائز اهمیت و مهم است. در حقیقت برای بسته بندی وسیله ها به خصوص وسیله های شکستنی لازم است در عین رعایت نظم با دقت انجام داده شود. نکته ی مورد تاکید در پَک بندی شکستنی ها که نباید عمل به آن را از یاد ببرید گذاشتن پارچه و یا کاغذ در لا به لا و مرز های برخورد وسیله ها با یک دیگر است. انجام این کار مانع از بروز شکستگی های ناشی از برخورد وسایل به هم دیگر می شود.

 

از دیگر نکاتی که در بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی نباید فراموش کنید بستن درب کارتن به صورت کاملاً محکم و مقاوم است. به جهت محکم کاری در بستن درب کارتن استفاده از نوار چسب های عریض گزینه ی بسیار مناسبی است که می تواند کمک مطلوبی کند‌.

مزیت های استفاده از کارتن در اسباب کشی

فرایند اسباب کشی همواره جزء فرایند هایی است که افراد با مسئله ی نحوه ی حمل و انتقال وسیله های خود مشکل دارند، از این رو لازم است بگوییم وجود مراکز فروش کارتن اسباب کشی و فروشگاه کارتن که امروزه در سطح کشور به ویژه در تهران به وفور پیدا می شوند این مشکل را به نحو احسن کرده است، زیرا افراد با مراجعه به فروشگاه کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی می توانند مدل های مختلفی از این کالا را که برای بسته بندی انواع وسیله ها طراحی و تولید شده اند استفاده نمایند. برای مثال از کارتن های موجود در فروشگاه های کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی می توان در بسته بندی محصولات و وسیله های متنوعی چون موارد زیر استفاده کرد:

 

کتاب، کاغذ و وسیله های دیگری از این دست

 • انواع مواد غذایی و خوراکی مِن جمله مواد موجود در یخچال
 • انواع ظرف و ظروف
 • انواع وسیله های دکوری
 • پوشاک و البسه
 • انواع و اقسام وسیله های آشپزخانه
 • و ...

با توجه به کاربرد های متنوعی که برای استفاده از کارتن خالی در فرایند اسباب کشی نام بردیم، این کالا را می توان در ابعاد متنوعی تهیه کرد چرا که بسته بندی هر وسیله، محصول و کالایی مستلزم کارتنی با ابعاد متفاوت است.

از دیگر مزیت های بارز کارتن می توان به حمل آسان آن قبل از انجام فرایند بسته بندی اشاره کرد، به گونه ای که دارای قابلیت تا شدن است و افراد می توانند به طور همزمان تعداد زیادی از آن را به جهت استفاده خریداری و به راحتی با خود حمل کنند.

عرضه ی کارتن اسباب کشی و کارتن فروشی در تهران

 

فروش کارتن و کارتن فروشی در تهران روز به روز گسترده تر و دستخوش تحولات چشمگیری می شود که منجر شده افراد جامعه به مراتب بیشتر و بهتر از وجود مراکز فروش و فروشگاه های این کالای کارآمد و پر کاربرد مطلع شوند. در حال حاضر فروش کارتن و کارتن فروشی در تهران نیز همانند هر محصول دیگری به صورت های مختلفی انجام می شود که در ادامه برخی از آن ها را نام برده ایم:

 • فروش کارتن در مغازه ها و فروشگاه هایی که امروزه در سطح تهران به وفور پیدا می شود.
 • خرید کارتن خالی به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه از تولید کننده ها و کارخانجاتی که مشغول به تولید این محصول هستند.
 • خرید و تهیه ی کارتن خالی از نمایندگی هایی که تحت نظر کارخانجات تولید کننده فعالیت می کنند و مشغول به عرضه ی محصولات خود هستند.
 • خرید از طریق وب سایت ها و درگاه های مختلف اینترنتی که تولید کننده های کارتن خالی با بهره مندی از وجود تکنولوژی اینترنت فراهم کرده اند.
 • و ...

هر یک از روش های فوق بر اساس نیاز تقاضا کننده و با هدف منافع آن ها به وجود آمده است که در هر کدام خدمات و مزایای جداگانه ای برای مشتری ها در نظر گرفته شده است.

یکی از مورد هایی که در حال حاضر با استقبال بالایی مواجه شده مورد آخر است که تحت عنوان فروش اینترنتی شناخته می شود. با بهره مندی و استفاده از این روش نه تنها می توان در ازای محصولی باکیفیت بهای به نسبت کمتری از روش های دیگر پرداخت کرد بلکه خدمات دیگری نیز شامل حال افراد می شود که منجر به جذب روزافزون مشتری شده است. لازم به ذکر است اگر از نظر افرادی که از این روش برای خرید کارتن اسباب کشی استفاده می کنند، مطلع شوید شاهد رضایتمندی مطلوب آن ها از انتخابی که داشتند، خواهید بود.