هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 24 اسفند 1398
ساعت 04:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 دى 1398 ساعت 14:11
دوشنبه 23 دى 1398 14:10 ساعت
2020-1-13 14:11:58
شناسه خبر : 333087
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به بروز سیل در سیستان و بلوچستان گفت: آیا حامیان دولت و شخص رئیس جمهور خبر دارند که هلال‌احمر با وجود سیل فراوان در این استان، مدیر ندارد؟
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به بروز سیل در سیستان و بلوچستان گفت: آیا حامیان دولت و شخص رئیس جمهور خبر دارند که هلال‌احمر با وجود سیل فراوان در این استان، مدیر ندارد؟
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲۳ دی) پارلمان طی تذکری شفاهی از سپاه پاسداران به دلیل حمله مقتدرانه به پایگاه نظامی آمریکا تشکر کرد و گفت: باید وزارت خارجه سفیر انگلیس را بعد از آشوب‌های اخیر در کشور که پس از حادثه تلخ سقوط هواپیما میدان‌داری کرده است اخراج کند.
 
وی افزود: اروپایی‌ها، دیپلمات‌های ایرانی را دستگیر و زندانی کرده‌اند لذا چرا وزارت خارجه مقابله به مثل نمی‌کند در حالی که سفیر انگلیس عنصر نامطلوب است؟
 
نماینده مردم محلات با اشاره به سیل اخیر سیستان و بلوچستان گفت: استان سیستان و بلوچستان را آب گرفته و باید به داد مردم آن برسید و آیا رئیس جمهور نمی‌داند که هلال‌احمر رئیس ندارد؟ چرا حامیان دولت فریاد نمی‌زنند که در بحران سیل در استان سیستان و بلوچستان هلال‌احمر رئیسی ندارد که به مردم خدمت کند؟
 
سلیمی تصریح کرد: برخی افراد سینه چاک می‌کنند که در شرایط جنگی عده‌ای استعفا دهند آیا باید در این شرایط به فرمانده میدان از پشت خنجر بزنند؟
 
وی گفت: ۸ ماه در فتنه ۸۸ عده‌ای در کشور اغتشاش کردند و موضوع تقلب را مطرح کردند و حالا هم در شرایط جنگی کشور موضوع استعفا را مطرح می‌کنند، لذا نباید عده‌ای زبان در کام بگیرند در حالی که خسارت زیادی به کشور وارد شده است.
 
نماینده مردم محلات گفت: آن‌هایی که به شورای نگهبان حمله می‌کنند آیا نباید یک بار هم شده قانون اساسی را بخوانند؟ در حالی که در این قانون نظارت بر انتخابات عهده شورای نگهبان است.