هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 21 بهمن 1398
ساعت 21:37
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 22 دى 1398 ساعت 16:54
يكشنبه 22 دى 1398 16:46 ساعت
2020-1-12 16:54:09
شناسه خبر : 333027
تجربه سال ها فعالیت در یک صنف خاص (به ویژه در مشاغل آزادی که کارگزار و کارفرما مستقیماً با هم در ارتباطند) سبب می شود تا افراد مذکور شناختی کلی از مشتریان بالقوه خود یافته و در نظر اول بتوانند خواسته آن ها ، نوع سلیقه ، میزان جدیّت در خرید و سفارش و حتی بودجه تقریبی آن ها برای انجام کار را برآورد کنند .

این امر که با تجربه روزافزون در بلند مدت و استفاده از اطلاعات دیگران محقق می شود سبب شده است تا افردی هم که در پی سفارش چاپ بنر می آیند در دسته های مختلفی جای گیرند که یکی از رایجترین آن ها قرار دادن مشتریان در گروه های افراد گذری و مشتریان دائمی می باشد .

 

 

از کجا بنر سفارش دهیم ؟

یکی از اصلی ترین تفاوت های دو گروه فوق الذکر در این است که افراد یا مجموعه هایی که به طور ناگهانی و پیش بینی نشده به چاپ این محصولات نیاز پیدا کرده و یا سابقه چندانی در سفارش آن ها ندارند با آزمون و خطا ، پرس و جو یا تحقیق در اینترنت به دنبال بهترین گزینه پیش روی می روند .

از آنجایی که فوت دوستان و آشنایان زمانبندی خاصی نداشته ، همه روزه افرادی از یک خانواده به زیارت های خارجی مشرف نمی شوند ، تولد یا مجالسی که مستلزم بهره مندی از یک بنر تبریک هستند سالی یکبار اتفاق افتاده و یا واحدی تجاری تا سال ها نیاز به تعویض تابلوی سردر خود ندارد ، متقاضیان دستیابی به این محصولات نیز ارتباط تنگاتنگ و آشنایی چندانی با قیمت ، اصطلاحات و کمّ و کیف چاپ این محصولات نداشته و در هنگام نیازمندی به این پدیده در پی اولین یا نزدیکترین مرکز چاپ فلکس یا بنر می روند .

قیمت ، عاملی مهم در انتخاب بلوط چاپ

با توجه به این توضیحات باید اذعان داشت که گاهی دیده شده است تفاوت قیمت ها در محصولی یکسان حتی تا به بیش از دو برابر قیمت نیز رسیده است ؛ به عنوان مثال زمانی که فردی می توانسته است بنری را با قیمت 40.000 تومان سفارش داده و تحویل بگیرد ، با هزینه 90.000 تومان به غیر از مخارج رفت و آمد یا ارسال آن متحمل شده و عملاً پول خدمتی را داده که به وی عرضه نشده است .

از این روی تأکید مؤکد ما به این مطلب است که پیش از ثبت سفارش خود به مجموعه های نامدار به ویژه در فضای مجازی و موتورهای جستجوگر و همچنین نظرکاربران و مشتریان با سابقه در خصوص کیفیت کار توجه کنید .

دیگر ویژگی های یک سامانه ایده آل چاپ بنر

 

  

 

 

در همین خصوص باید گفت که مجموعه بلوط چاپ به عنوان سامانه شبانه روزی چاپ بنر ، با تعریف افزونه ای برای ثبت سفارشات آنلاین در تارنمای خود این امکان را برای عموم همشهریان تهرانی در هر نقطه از پایتخت فراهم آورده است تا سفارش خود را ثبت کرده و بدین ترتیب حتی بدون جابجا شدن مشتریان ، سفارشات ایشان درج گردد .

این در حالیست که ارائه مشاوره چه در قالب مشاوره مفهومی و قیمتی بنر و دستگاه چاپ بنر و چه در طراحی آن ها ، در کنار شرح کاملی از اصطلاحات و اطلاعاتی که مشتریان نا آشنا به روند کاری بدان نیاز دارند ، از دیگر اقداماتیست که بلوط چاپ پایبندی به آن ها را لازم دیده و در صورت درخواست مشتریان به آنان عرضه می دارد .

تکریم مشتریان همیشگی ، افزایش عواید دوجانبه

با گذر از گروه اول ، دسته دیگری از متقاضیان چاپ بنر وجود داشته که عملاً مشتریان ثابت این نوع کسب و کار می باشند . با گذر از سازمان هایی که واحد تبلیغات آن ها دارای دستگاه چاپ فلکسی ، بنر ، مش ، استیکر ، استندهای تبلیغاتی ، سازه های نمایشگاهی و دیگر محصولات هم خانواده آن ها می باشد ، نهادها و ارگان های فراوانی نیز وجود دارند که با وجود استفاده زیاد از بنرها ، نیازمند مراجعه به واحدی خارجی و برون سپاری امورات خود هستند .

در این رابطه نیز مجموعه بلوط چاپ  که با قرار گیری در مرکز شهر در دسترس آسان و بهینه همگان قرار دارد (خیابان مالک اشتر، بین کارون و قصرالدشت) ، علاوه بر پیش بینی و تبیین شرایط عقد قرارداد (در صورت تمایل کارفرما) ، قادر است تا بنرهای مناسبتی و پرتعداد مجموعه های مذکور را در اسرع وقت ، با طراحی اختصاصی ، کیفیتی بالا ، هزینه مقرون به صرفه و ابعاد دلخواهشان آماده کند .