هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 21 بهمن 1398
ساعت 10:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 22 دى 1398 ساعت 12:17
يكشنبه 22 دى 1398 12:16 ساعت
2020-1-12 12:17:37
شناسه خبر : 332961

اینکه چرا در بورس ضرر می کنیم و چگونه جلوی این کار را بگیریم؟ احتمالا سوال بسیاری از این افرادی که است تازه وارد بازار سرمایه شدند و یا بدون تجریه و آگاهی می خواهند که با سرمایه هنگفتی وارد بازار بورس شوند. در این مطلب به طور کامل خواهیم گفت که چگونه یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن داشته باشید.

چرا برخی از سرمایه گذاران در بورس ضرر می کنند ؟

برخی از سرمایه گذاران با خواندن ۲ کتاب تخصصی در ارتباط با بازار بورس و سرمایه و یا تحصیل در رشته تحصیلی مرتبط همچون حسابداری و مدیریت مالی می خواهند که سرمایه عظیمی را وارد بازار بورس نمایند اگر شما جز این دسته ار افراد هستید باید بدانید که احتمال شکست و ضرر شما در بازار بورس بالای ۸۰% می باشد و قطعا دیده اید که افرادی که سرمایه خود را اینگونه از دست داده اند و دچار یاس و نا امیدی و اضطراب شدند. شاید یکی از دلایل بی اعتمادی مردم به بورس همین موضوع است .

از این رو بهتر است زمانی که به یک معامله شک میکنید وارد آن نشوید و طمع کردن را کنار بگذارید و بهترین راه برای اینکه در بورس ضرر نکنیم این است که با کمک مراکز و شرکت های سبدگردان وارد بازار بورس و سرمایه شویم تا یک سرمایه گذاری مطمئن و پر سود داشته باشیم و به عبارتی جلوی ضرر کردن در بازار بورس را بگیریم زیرا موفقیت در بازار سرمایه نیازمند تجربه به همراه علم و دانش در این زمینه می باشد.

این شرکت های سبدگردان دارای مشاوران و کارشناسان با تجربه و حرفه ای در زمینه سرمایه گذاری در بورس می باشند که شما را به خرید بهترین سهم راهنمایی می نمایند و از همه مهمتر اینکه شما با مراجعه به این مراکز می توانید با حداقل سرمایه ۵۰ میلیون ریال در صندوق های سرمایه گذاری و با ۵۰۰ میلیون ریال در سبد های سرنایه گذاری عضو شوید.

معرفی شرکت سبدگردان هدف

برای اینکه در ضرر نکینم و به عبارتی جلوی از ضرر کردن در بورس پیشگیری کنیم پیشنهاد ما به شما سرمایه گذار عزیز مراجعه به شرکت سبد گردان هدف می باشد که با مدیریت عباسعلی حقانی نسب بنیانگذار کارگزاری آگاه در سال ۱۳۹۰ تاسیس شد.

آقای حقانی نسب به همراه تیم با تجربه خود سعی بر حفظ و ارتقاء سرمایه گذاران خورد و عمده در بازار سرمایه دارند و  به برای جلب رضایت مشتریان خود سبدهایی با ریسک های متفاوت را ارائه کرده است تا افراد با میزان ریسک پذیری های مختلف از کم تا خیلی زیاد بتوانند در این سبدها سرمایه گذاری کنند.

 

ویژگی شرکت های سبدگردان

ویژگی مشترک بین تمامی شرکت های سبدگردان این است که حفظ سرمایه مشتریان در راس منشور کاری آنها است. شرکت سبدگردان که دارای مجوز رسمی از سازمان بورس هستند دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشند که در این بخش به شرح آنها می پردازیم.

  • مشاوران با تجربه و حرفه ای در امر سرمایه گذاری در بازار بورس
  • شفاف سازی برای سرمایه گذاران در خرید سهم
  • حفظ و افزایش سرمایه مشتری
  • کسب بیشترین مقدار بازدهی در سطوح مختلف ریسک پذیری سرمایه گذاران از کمترین تا بالاترین درجه پذیرش ریسک مشتری

راه های ارتباطی با مشاوران شرکت سبدگردان هدف

سرمایه گذاران عزیز می توانیند با شماره گیری ۸۸۴۸۰۳۲۰-۲ ،۸۸۷۱۷۸۶۶ ،۸۸۴۸۲۵۴۶ و یا مراجعه به آدرس: تهران ، خیابان شهید بهشتی، جنب متروی میرزای شیرازی، ساختمان پارسه پلاک ۴۳۶ طبقه ۴ واحد ۱۵ با مشاوران حرفه ای آن صحبت نمایید تا یک سرمایه گذاری بهینه داشته باشید.