98/10/17 - 07:36 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 332742

از راه هایی که گوگل متوجه برندسازی شما میشود تعداد بازدید های شما از جست و جوی برند خواهد بود که افزایش دادن این تعداد جست و جو به صورت کلاه سفید می تواند از طریق داشتن اعتبار چند ساله ، تبلیغات محیطی و تلویزیونی ، ساختن کلیپ های ویدیو مارکتینگ برای برند خود ، ساخت اینفوگرافی ها و... اشاره داشت.

این موارد گفته شده به صورت کلاه سفید می باشد که در اینجا این سوال مطرح میشود که ، خرید بازدید سایت یک مرحله خاکستری برای ایجاد سیگنال های برند ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت ، اگر ما از روش هایی استفاده کنیم که گوگل متوجه آن نشود و بازدید ها با شاخص های طبیعی برای سایت ایجاد شده باشد ، این خرید بازدید سایت به صورت کلاه خاکستری بوده و به رتبه های سایت شما نیز کمک خواهد شد.

ولی اگر این خرید بازدید به صورت کاملا مصنوعی بوده و رفتار کاربران به صورت یکسان باشد و بانس ریت های صورت گرفت توسط کابران داخل سایت به صورت غیر طبیعی باشد ، بدون شک این روش خرید بازدید کلاه سیاه بوده و منجر به پنالتی شدن سایت شما هم خواهد شد.

پس در صورتی که قصد خرید بازدید سایت را دارید باید بر روی سیگنال های برند خود به صورت طبیعی با شاخص هایی که در خرید بازدید سایت باید رعایت شود اقدام به خرید کنید تا با انجام یک سئوی کلاه خاکستری به رتبه های سایت خود نیز کمک کرده باشید.

 

خرید بازدید سایت

 

فاکتور های خرید بازدید سایت به صورت کلاه خاکستری

در صورتی که قصد خرید بازدید سایت را به صورت کلاه خاکستری دارید باید از فاکتور هایی که در ادامه به آن میپردازیم پیرویی کنید ، توجه داشته باشید در صورتی که هر کدام از این فاکتور ها به صورت مصنوعی دیده شود ، باعث سیاه شدن سئوی شما و در نتیجه پنالتی شدن سایت می شود.

در صورتی که خرید بازدید را برای برندینگ خود انجام داده اید ، افزایش سرچ برند شما نباید به صورت ناگهانی باشد ، به طور مثال اگر افزایش سرچ برند شما با خرید بازدید سایت با نام کلیدی برند 100 برابر باشد این مورد مشکوک بوده و منجر به جریمه میشود.

از دیگر فاکتور هایی که می توان به آن اشاره کرد تا این خرید بازدید سایت به صورت کلاه خاکستری بماند ، بانس ریت در سایت خواهد بود.

باید توسط کاربران مختلفی که وارد سایت شما می شوند این بانس رایت نیز به صورت متفاوت باشد و کاربر ها زمان های مختلفی را در سایت شما طی کنند.

از دیگر فاکتور های مهم در شاخص خرید بازدید طبیعی زمان ماندگاری کاربر و کلیک های کاربر است که باید به صورت طبیعی انجام شود.

به طور مثال هر کاربر باید یک زمان متفاوت با کاربر دیگر را در سایت شما ماندگاری داشته باشد و همچنین همه کاربر ها بر روی یک لینک از سایت شما بعد از ورود در سایت کلیک نکنند و این کلیک ها در جاهای مختلف سایت باید صورت بگیرد.

همچنین توجه داشته باشید آی پی هایی که برای خرید بازدید سایت استفاده می کنید باید ایرانی باشد و از آیپی های خارجی برای یک سایت ایرانی استفاده نکنید. اگر قصد استفاده از این روش را برای ایجاد سیگنال های برند و افزایش رتبه سایت خود در گوگل دارید قطعا به یک سرویس دهنده ایرانی که شاخص های بازدید طبیعی را داشته باشد نیاز دارید ، طبق تجربه خدمات بازدید سایت سرویس بازدیدیار یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که میخواهند بازدید هایشان دقیقا با بازدیدهای افراد ساکن ایران یکی باشد . این سایت با برآورده کردن بیش از 90 درصد معیار بازدید طبیعی از جمله ip isp os user agent و ... خیال شما را از کیفیت بازدیدهای ارسالی جمع مینماید .

البته این نظر تنها حاصل یک تجربه شخصی خوب در استفاده از بازدیدیار بوده است . شما میتوانید تحقیقات خود را بیشتر کنید و اگر سرویس دهنده بهتری را پیدا کردید از آن استفاده نمایید اما حتما به شما پیشنهاد میکنم از سرویس دهنده های ارسال بازدید ایرانی استفاده نمایید .