هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 23 اسفند 1398
ساعت 04:12
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 17 دى 1398 ساعت 07:33
سه شنبه 17 دى 1398 07:31 ساعت
2020-1-7 07:33:32
شناسه خبر : 332741

مشاوران تهران همواره تلاش می کند تا با استفاده از تجربیات گروهی ار متحققین مجرب و با سابقه که همگی در بالاترین سطح علمی هستند، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به شما دانشجویان عزیز ارائه کند.

 

 

کلیات انجام پایان نامه :

برای انجام پایان نامه ابتدا بر اساس مقالات روز isi به عنوان رفرنس و مقاله بیس با توافق نظر ما و شما موضوع انتخاب می کنیم و کلیه فصول را بر اساس فرمت مورد نظر دانشگاه و استاد مربوطه انجام می دهیم.

در مرحله ی بعد کلیه ی کارهای نرم افزاری, انجام شبیه سازیو انجام پیاده سازی و تحلیل مربوط به پایان نامه بنا به نظر و خواست شما، استخراج مقالات علمی پژوهشی و isi صورت میگیرد.

شروع کار انجام پایان نامه :

ما در ابتدا موضوعات به روز در زمینه های تخصصی هر رشته را با توجه به علاقه و زمینه های مورد نظر خود متقاضی در اختیار دانشجو قرار می دهیم.

انتخاب موضوعات کاملا آزاد بوده و هر کدام از موضوعات را که مورد نظر شما باشد، به عنوان موضوع پایان نامه انتخاب میشود.این مرحله ی تا تایید نهایی یک موضوع مناسب ادامه میابد.

در مورد تصویب موضوع عدم تکراری بودن موضوعات پیشنهادی از نکات قابل ذکر است که ما با ارائه مقاله بیس به روز و جدید(مقالات سال های ۲۰۱۰ به بالا) و سرچ در پایگاه اطالاعاتی ایران داک ریسک تکراری بودن عناوین را به صفر رسانده ایم. در صورتی که موضوع پایان نامه از جانب استاد باشد ما آن را با کارشناسان خود درمیان گذاشته و در صورت داشتن توانایی در انجام پایان نامه مدیریت و دیگر رشته ها حتما شما را یاری خواهیم داد.

فصل اول و دوم پایان نامه :

پس از انتخاب موضوع محقق ما پروپوزال شما را می نویسد. سپس با استفاده از دیتابیس تهیه شده تمامی ادبیات مناسب موضوع شما را دسته بندی و شروع به نوشتن فصل اول و دوم پایان نامه می کند. فصل دوم که یکی از بخش های کلیدی می باشد که داوران و همچنین برای چاپ مقالات مورد نظر است، به نوعی اعتبار پژوهش شما می باشد. در این بخش ما سعی می کنیم مرتبط ترین و جدید ترین پیشینه را با توجه به مقالات معتبر ( ساینس دایرکت، امرالد، سیج، انتشارات تیلور و همچنین مقالات داخلی مگ ایران ) برای پژوهش شما پیاده کنیم.

 

 

جمع آوری داده ها :

برای ادامه کار باید داده های شما جمع آوری شوند. که به دو صورت زیر انجام می گردد.

ما پرسشنامه استاندارد موضوع را برای شما ارسال خواهیم کرد و شما داده ها را تکمیل و برای ما ارسال می کنید

با توجه به اینکه ما به جامعه های آماری مختلفی از جمله ( دانشجویان، کارکنان و.. ) دسترسی داریم. به صورت انلاین داده های شما را جمع آوری می کنیم. و شما نیاز به جمع آوری داده ها را هم ندارید.

تحلیل آماری و پایان کار – شبیه سازی و کدنویسی:

پس از جمع آوری داده ها پروژه شما را به محققی که بر روش های آماری و تمامی نرم افزار ها تحلیل تسلط دارد می سپاریم و با توجه به موضوع تحقیق ابتدا فصل سوم و سپس فصل چهارم را انجام می دهد. با توجه به نتیجه بدست آمده در فصل چهارم و همچنین با نگاهی بر پیشینه که در فصل دوم ،فصل پنجم که یکی از مهم ترین قسمت های پایان نامه می باشد تکمیل می شود. در نهایت منابع بر اساس استاندارد APA نوشته می شود.

 

 

پس از انجام این فصل، کل پایان نامه با استفاده از نرم افزار ویراستیار بررسی می شود. و توسط یک محقق دیگر بار دیگر بررسی می شود تا اگر نکته ای یا ایرادی در پایان نامه باشد برطرف شود.

به طور کلی در پایان تمامی مراحل رفع اشکال صورت می گیرد و تا هرمرحله به صورت کامل رفع اشکال نشود مرحله ی بعدی استارت نخواهد خورد.

در صورت داشتن سوال در مورد مشاوره پایان نامه و چگونگی انجام پایان نامه حقوق می توانید با شماره 77242405 تماس بگیرید و سوالات خود را از ما بپرسید.