هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 17 اسفند 1398
ساعت 02:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 15 دى 1398 ساعت 13:41
يكشنبه 15 دى 1398 13:01 ساعت
2020-1-5 13:41:08
شناسه خبر : 332703
تعدادی از فرماندهان نیرو‌های بسیج مردمی عراق در گفتگو با یک رسانه لبنانی اعلام کردند، پروژه آمریکایی-صهیونیستی در عراق اجرایی نخواهد شد و انتقام این شهدا، به تمام پروژه‌های آمریکا پایان خواهد داد.
تعدادی از فرماندهان نیرو‌های بسیج مردمی عراق در گفتگو با یک رسانه لبنانی اعلام کردند، پروژه آمریکایی-صهیونیستی در عراق اجرایی نخواهد شد و انتقام این شهدا، به تمام پروژه‌های آمریکا پایان خواهد داد.
 
به گزارش رجانیوز، پیکر‌های سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی سپاه قدس ایران و «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده الحشدالعشبی عراق شنبه (دیروز) در برخی شهر‌های عراق تشییع و امروز به ایران منتقل شد.
 
وبگاه «العهد» لبنان در همین زمینه با تعدادی از فرماندهان الحشد الشعبی گفتگو کرد. «علی الحمدانی» فرمانده عملیات «الفرات الاوسط» گفت، مانع امروز در برابر توطئه‌های آمریکا همین الحشدالشعبی است و به همین دلیل به هدف آمریکا و صهیونیست‌ها تبدیل شده است.
 
«حسین الاسدی» از دیگر فرماندهان الحشدالشعبی به العهد گفت، پروژه آمریکایی-صهیونیستی در عراق اجرایی نخواهد شد و انتقام این شهدا، به تمام پروژه‌های آمریکا پایان خواهد داد.
 
وی افزود، صبر حد و مرزی دارد و ترامپ بهای تکبر خود در قبال عراقی‌ها را خواهد پرداخت.
 
الاسدی تأکید کرد: ما فرزندان انقلاب حسین علیه‌السلام هستیم و قهرمانانی که امروز می‌بینیم از زمانی که فتوای مرجعیت صادر شد و حتی قبل از آن، خود را نذر عراق کردند؛ آمریکا این بار نیز ذلیلانه از عراق خارج خواهد شد.
 
«علاء العامری» مدیر مرکز فرهنگی سازمان بدر نیز در همین زمینه به العهد اعلام کرد، اشغالگران آمریکایی و اسرائیلی با این عملیات ترور دنبال کشاندن منطقه به جنگ هستند.
 
وی سپس افزود: به آمریکا و اسرائیل می‌گوییم که خون این دو شهید آمریکا و اسرائیل را نابود خواهد کرد؛ تصمیم ما دوراندیشانه و زیر سایه مرجعیت خواهد بود.
 
مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی از صبح امروز در اهواز در حال برگزاری است و قرار است پس از آن وارد شهر‌های مشهد، قم، تهران و کرمان شود.
 
 
منبع: خبرگزاری دانشجو