هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 11 فروردين 1399
ساعت 02:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 13 دى 1398 ساعت 10:52
جمعه 13 دى 1398 10:36 ساعت
2020-1-3 10:52:07
شناسه خبر : 332624

گروه بین‌الملل - رجانیوز: گروه‌های مردمی و دفاعی عراق پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس مواضع قاطعی مبنی بر لزوم انتقام از آمریکا و اذناب او در منطقه گرفتند.

 

در همین راستا فرماندهی حشد الشعبی از حامیانش خواست برای پاسخگویی به حمله آمریکا آماده باشند.

 

سخنگوی حزب الله عراق با احمقانه خواندن هدف قرار دادن کاروان حشدالشعبی از سوی آمریکا اعلام کرد که به زودی کلیه مواضع و پایگاه‌های آمریکا در عراق را مورد حمله قرار خواهند داد.

 

همچنین ریان الکدانی فرمانده مقاومت مسیحی عراق خطاب به ملت ایران گفت که ما برای شما مرثیه سرایی نمی‌کنیم و شما شهادت را به ما آموختید. او همچنین خطاب به شهدای این حادثه گفت که خون شما دینی بر گردن ماست و ارکان کسانی که این اقدام را انجام داده‌اند به لرزه درخواهد آمد و ما به سوی پیروزی و انتقام گام برمی‌داریم.

 

همچنین جنبش حماس در بیانیه‌ای ضمن تسلیت این حادثه به ملت ایران و رهبر انقلاب، آمریکا را مسئول این حادثه دانسته و تاکید کرد که رفتار آمریکا موجب افزایش تنش در منطقه خواهد شد.

 

همچنین قیس خزعلی دبیر کل عصائب اهل حق نیز با اعلام اینکه نتیجه طبیعی برای حاج قاسم و ابومهدی شهادت بود گفت که تاوان خون فرمانده قاسم سلیمانی نابودی اسرائیل و هزینه خون ابومهدی مهندس خروج کامل آمریکا از عراق خواهد بود.دیدگاه کاربران

دلهای آتش گرفنه ما فقط با حمله به اسراییل و امریکاییها ، کمی آرام میگیره