هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 12 تير 1399
ساعت 22:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 13 دى 1398 ساعت 10:33
جمعه 13 دى 1398 10:18 ساعت
2020-1-3 10:33:22
شناسه خبر : 332623
روسای قوای سه‌گانه و فرماندهان ارشد نظامی کشور بر پاسخ قاطع به اقدام جنایتکارانه دولت آمریکا تاکید کردند.
روسای قوای سه‌گانه و فرماندهان ارشد نظامی کشور بر پاسخ قاطع به اقدام جنایتکارانه دولت آمریکا تاکید کردند.

گروه سیاسی - رجانیوز: مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران پس از اعلام خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی در پیام‌های جداگانه‌ای بر پاسخ قاطع و انتقام سخت مقاومت از رژیم جنایتکار آمریکا تاکید کردند.

 

حسن روحانی در پیامی اعلام کرد که ملت ایران و سایر ملت‌های منطقه انتقام این جنایت را از آمریکای جنایتکار خواهد گرفت.

 

آیت‌الله رئیسی نیز در پیامی تصریح کرد که بی تردید سربازان جبهه مقاومت انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را به اشد وجه خواهند ستاند.

 

علی لاریجانی هم با بیان اینکه ملت ایران از خون فرزند خود نخواهد گذشت خاطرنشان کرد حاج قاسم تنها یکی از فرزندانی است که ملت ایران تقدیم کرده است و از خون او نخواهد گذشت.

 

آیت‌الله جنتی رئیس مجلس خبرگان نیز با تاکید بر اینکه راه این شهید عزیز ادامه دار خواهد بود اعلام کرد که اقدام جنایتکارانه آمریکا بی‌پاسخ نخواهد ماند.

 

همچنین محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع نیز در پیام‌های جداگانه وعده دادند که انتقام خون سردار حاج قاسم سلیمانی از آمریکا و اذناب او گرفته خواهد شد.

 

ستاد کل نیروهای مسلح نیز با صدور بیانیه‌ای با تبریک و تسلیت شهادت شهادت سردار سلحشور سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی و جمعی دیگر از همرزمانش در اقدام تروریستی توسط رژیم آمریکا، تاکید کرد: بی‌شک دستور دهندگان و عاملان این جنایت باید منتظر انتقام سخت و پشیمان کننده باشند.