هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 15 فروردين 1399
ساعت 12:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 12 دى 1398 ساعت 14:17
پنجشنبه 12 دى 1398 14:01 ساعت
2020-1-2 14:17:09
شناسه خبر : 332612
قرائت گزارش کمیسیون آموزش درباره پذیرش و نحوه جذب حسین فریدون برای تحصیل در مقطع دکترا و همچنین پاسخگویی زنگنه وزیر نفت به سؤال نمایندگان بخشی از دستورکار هفته آینده مجلس شورای اسلامی است.
قرائت گزارش کمیسیون آموزش درباره پذیرش و نحوه جذب حسین فریدون برای تحصیل در مقطع دکترا و همچنین پاسخگویی زنگنه وزیر نفت به سؤال نمایندگان بخشی از دستورکار هفته آینده مجلس شورای اسلامی است.
 
 به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، دستور هفتگی مجلس شورای اسلامی در روز‌های یکشنبه تا سه‌شنبه (۱۵ لغایت ۱۷ دی‌ماه) منتشر شد.
 
بر همین اساس، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح دوفوریتی تقلیل مجازات حبس تعزیری و لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگلبانان و همچنین رفع ایرادات شورای نگهبان درباره طرح مستنثی شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک‌های تجاری غیردولتی در دستورکار هفته آینده نمایندگان قرار دارد.
 
گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس و همچنین لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین لایحه نحوه پرداخت هزینه دادرسی دستگاه‌های اجرایی بخش دیگری از دستورکار پارلمان است.
 
گزارش کمیسیون داخلی کشور و شورا‌ها درباره رد طرح دهیاری‌ها از دیگر دستورکار‌های هفته آینده مجلس است.
 
سؤال محمدرضا نجفی و محمدجواد فتحی نمایندگان تهران و همچنین علی‌اکبر کریمی نماینده اراک از بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت (دوشنبه ۱۶ دی‌ماه) در صحن علنی مطرح خواهد شد.
 
گزارش کمیسیون آموزش درباره مسائل مرتبط با فرهنگیان ومدارس خارج از کشور و گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره روند اجرای برجام و گزارش کمیسیون صنایع درباره تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع پتروشیمی هم در هفته آینده در مجلس قرائت خواهد شد.
 
بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس درباره تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزین در شهر‌های مختلف کشور مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت و همچنین گزارش کمیسیون آموزش درباره پذیرش و نحوه جذب حسین فریدون برای تحصیل در مقطع دکترا هم در جلسه هفته آینده قرائت خواهد شد.