هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 10 فروردين 1399
ساعت 06:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 12 دى 1398 ساعت 14:04
پنجشنبه 12 دى 1398 14:01 ساعت
2020-1-2 14:04:17
شناسه خبر : 332605
اعزام کاروان‌های زیارتی سفر به سوریه تقریبا دو هفته‌ می‌شود که به طور رسمی آغاز شده و بسته‌های زیارتی ویژه‌ای برای آن‌ها تعبیه شده است.
اعزام کاروان‌های زیارتی سفر به سوریه تقریبا دو هفته‌ می‌شود که به طور رسمی آغاز شده و بسته‌های زیارتی ویژه‌ای برای آن‌ها تعبیه شده است.
 
به گزارش رجانیوز، حدود دو هفته‌ای می‌شود که اعزام کاروان‌های سوریه به طور رسمی پس از سال‌ها  آغاز شده است.
 
اعزام‌ها از اول دی ماه به صورت محدود به طور رسمی آغاز شد، این در حالی است که سازمان حج و زیارت اعلام کرد که هر هفته (در روز‌های یکشنبه و پنجشنبه) دو کاروان با ظرفیت بالغ بر ۴۵ نفر به حرم حضرت زینب (س) مشرف می‌شوند و  کارگزان سازمان حج و زیارت پیش بینی می‌کنند که در دی ماه ۴۰۰ زائر ایرانی به سوریه اعزام شوند.
 
با توجه به اینکه پنجم جمادی‌الاول (۱۱ دی ماه) ولادت حضرت زینب (س) است، کاروان‌هایی به مناسبت این ولادت در حال اعزام هستند و طبق اعلام کارگزاری‌های حج و زیارت اگر استقبال‌ها زیاد شود، ظرفیت اعزام کاروان‌ها نیز افزایش خواهد داشت.
 
کاروان‌های زیارتی سوریه اکنون به صورت محدود در بسته‌های زیارتی ۴ روز و ۳ شب، ۴ شب و ۵ روز و ۵ شب و ۶ روز در حال اعزام هستند.
 
قیمت سفر زیارتی سوریه با توجه به انتخاب بسته زیارتی بین قیمت‌های ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متغیر است.
 
منبع:باشگاه خبرنگاران