هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 14 فروردين 1399
ساعت 20:01
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 12 دى 1398 ساعت 10:53
پنجشنبه 12 دى 1398 10:50 ساعت
2020-1-2 10:53:01
شناسه خبر : 332583
وزارت داخلی غزه وابسته به حماس با انتشار فایلی صوتی بر همکاری رام‌الله و رژیم صهیونیستی در ترور فرمانده ارشد جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد.
وزارت داخلی غزه وابسته به حماس با انتشار فایلی صوتی بر همکاری رام‌الله و رژیم صهیونیستی در ترور فرمانده ارشد جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، وزارت داخلی غزه وابسته به حماس یک مکالمه تلفنی میان یکی از افسران عالی‌رتبه سازمان اطلاعات تشکیلات خودگردان و همتای صهیونیستش را منتشر کرد.
 
بر اساس گزارش روزنامه «عربی ۲۱»، در این تماس تلفنی میان شخصی به نام «شعبان الغرباوی» از افسران اطلاعاتی تشکیلات و یک افسر اسرائیلی، الغرباوی اطلاعاتی درباره مواضع و اهدافی که جنبش جهاد اسلامی فلسطین قصد هدف گرفتن آنها را دارد، صحبت می‌شود.
 
این افسر اطلاعاتی تشکیلات خودگردان از مواضع مشخص و شناخته شده در نوار غزه، سلاح‌های جهاد اسلامی و «بها ابوالعطا» فرمانده ترور شده جهاد اسلامی در تماس مذکور صحبت می‌کند.
 
وزارت امور داخلی نوار غزه هفته جاری ضمن متهم کردن تشکیلات خودگردان فلسطین به دست داشتن در ترور و شهادت ابو العطا گفت که رام‌الله «اطلاعات دقیق مربوط به تحرکات وی را در اختیار دشمن اسرائیلی قرار داد».
 
جنبش فلسطینی فتح چند روز پیش گزارش وزارت داخلی غزه مبنی بر همکاری رام‌الله در ترور بها ابوالعطا را رد کرده بود.
 
رژیم صهیونیستی در آبان ماه گذشته به حمله به نوار غزه بهاء ابوالعطا از فرماندهان ارشد «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی را ترور کرد.