هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 11 دى 1398 ساعت 15:01
چهارشنبه 11 دى 1398 14:45 ساعت
2020-1-1 15:01:57
شناسه خبر : 332550
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه برای ‌محرومیت‌زدایی از پا نمی‌نشیند، گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید فرمودند همه امکانات و توان ‌را برای رسیدگی به ‌محرومان‌ به کار بگیرید.
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه برای ‌محرومیت‌زدایی از پا نمی‌نشیند، گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید فرمودند همه امکانات و توان ‌را برای رسیدگی به ‌محرومان‌ به کار بگیرید.
گروه سیاسی _ رجانیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه برای ‌محرومیت‌زدایی از پا نمی‌نشیند، گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید فرمودند همه امکانات و توان ‌را برای رسیدگی به ‌محرومان‌ به کار بگیرید.
 
به گزارش رجانیوز، سردار سرلشکر حسین سلامی ظهر امروز در مراسم اهدای 110 سری جهیزیه به زوج‌های جوان ‌ماهشهری با آرزوی ‌خوشبختی برای‌ این زوج‌های جوان اظهار داشت:‌ زوج‌های جوانی که امروز به خانه بخات می‌روند ‌بدانند که زندگی‌ سختی دارد لذا در تمام مراحل زندگی باید صبر، تحمل و دوست داشتن را سرلوحه ‌قرار دهید.‌
 
وی با اشاره به دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب ‌برای آسایش و رفاه مردم افزود: آسایش، آرامش، رفاه و عزت مردم، دغدغه همیشگی و یک آرزوی پیوسته در قلب و در دل رهبر عزیزمان است؛ معظم له بارها فرموده‌اند ‌همه امکانات و توان خود را برای رسیدگی به مردم به ویژه محرومان‌ به کار بگیرید. ما اینجا آمده‌ایم ‌که براساس فرمان، دستور و تکلیفی که شرعی، قانونی و سازمانی است، کمک کنیم تا مسایل کاهش پیدا کند.
 
فرمانده کل سپاه با اشاره به ‌بازدیدش از ‌شهرک آیت‌الله طالقانی، ‌چمران و بندرامام تصریح کرد: در سپاه پاسداران اراده کرده‌ایم که برای حل این مشکلات در کنار مردم عزیز ماهشهر ‌بمانیم و ‌برای ساختن خانه‌های مناسب برای عزیزانی که مسکن نامناسب دارند در گام نخست 100 دستگاه خانه ‌در این منطقه می‌سازیم. ‌
 
سرلشکر سلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران ساخت مدرسه، درمانگاه، اهدای سبدهای معیشتی و کارگاه‌های اشتغال‌زایی را برای جوانان عزیز در این منطقه ‌چه مردان و چه زنان در نظر دارد، ادامه داد: ‌این‌ اقدامات به عنوان ‌نقطه شروع خوب است ولی باید تداوم داشته باشد. از مسئولان دولتی می‌خواهم با ‌برادری و اخوت ‌ به جنگ این مشکلات برویم و آن‌ها را حل کنیم و بر کمک‌های مقطعی و اولیه متوقف نشویم.
 
فرمانده‌ کل سپاه پاسداران با بیان اینکه در رفع محرومیت‌زدایی متوقف نمی‌شویم، تاکید کرد: نمی‌توانیم شب با آرامش سر بر بالین بگذاریم در صورتی که هموطن ما در محرومیت باشد. این کمک‌ها نیز از بیت المال است‌، ما خود را خادم مردم می‌دانیم و هیچ شانی جز خادمی برای خود نمی‌بینیم.‌