هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 بهمن 1398
ساعت 22:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 10 دى 1398 ساعت 14:23
سه شنبه 10 دى 1398 14:12 ساعت
2019-12-31 14:23:17
شناسه خبر : 332462
لیست مازاد پرسپولیس عصر امروز به محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل این باشگاه می رسد تا چهار الی پنج نفر در آستانه خروج از این تیم باشند.
لیست مازاد پرسپولیس عصر امروز به محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل این باشگاه می رسد تا چهار الی پنج نفر در آستانه خروج از این تیم باشند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، مدیر برنامه‌های ایرانی گابریل کالدرون عصر امروز جلسه‌ای مهم پشت درهای بسته با محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار می‌کند.
 
نشستی که طبق درخواست کالدرون برای اعلام لیست مازاد پرسپولیس، نحوه پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی، برنامه تمرینی پرسپولیس در تهران و دوحه قطر خواهد بود.
 
خبرهای غیررسمی حکایت از حضور قطعی چهار بازیکن در لیست مازاد این تیم دارد. ضمن اینکه کالدرون با توجه به فعالیت باشگاه، نفر پنجمی را نیز معرفی کرده است اما خروج این هافبک از لیست تیم منوط به جذب یک بازیکن بازی‌ساز است.
 
لیستی که بازیکنان پرسپولیس نیز به طور قطع در جریان آن نیستند تا تعدادی از آنها صبح امروز با برخی مسئولان حاضر در باشگاه تماس گرفته و جویای این موضوع شوند.
 
همچنین در این جلسه انصاریفرد قصد دارد برخی مسائل را به طور شفاف بیان کرده و از مدیربرنامه‌های کالدرون بخواهد تا ذهنیت سرمربی تیم را نسبت به برخی افراد اصلاح کند.