هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مهر 1399
ساعت 15:17
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 9 دى 1398 ساعت 12:09
دوشنبه 9 دى 1398 11:44 ساعت
2019-12-30 12:09:36
شناسه خبر : 332376
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای از افزایش سهمیه سوخت خودرو‌های سواری دارای پلاک معلولان و جانبازان خبر داد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای از افزایش سهمیه سوخت خودرو‌های سواری دارای پلاک معلولان و جانبازان خبر داد.

 
به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، طبق مصوبه‌های کارگروه مدیریت مصرف سوخت، سهمیه تخصیصی به خودرو‌های سواری دارای پلاک معلولان و جانبازان از ابتدای دی‌ماه امسال برای خودرو‌های بنزین‌سوز به میزان ۱۰۰ لیتر و خودرو‌های دوگانه‌سوز به میزان ۷۰ لیتر در ماه است.
 
بر اساس این اطلاعیه، میزان ۴۰ لیتر به سهمیه پیشین اضافه شده است که با تعویض کارت سوخت کنونی و صدور کارت جدید قابل بهره‌برداری خواهد بود.
 
این شرکت اعلام کرد: تاکید می‌شود تولید و ارسال کارت سوخت جدید برای این دسته از خودرو‌ها در حال انجام است و نیاز به هیچ گونه اقدام خاصی از سوی مالکان عزیز نمی‌باشد.
 
در بخش پایانی این اطلاعیه تاکید شده است: به اطلاع آن دسته از معلولان و جانبازان محترمی که پلاک خودروی آنان خاص معلولان و جانبازان نیست می‌رساند، برای دریافت سهمیه مازاد ۴۰ لیتر، لازم است ابتدا از طریق سازمان‌های مربوطه (بهزیستی و بنیاد جانبازان) و پلیس راهور نسبت به تغییر پلاک خودروی خود اقدام کنند تا امکان تولید و ارسال کارت سوخت جدید آن‌ها مهیا شود.