هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 16 فروردين 1399
ساعت 06:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 9 دى 1398 ساعت 11:38
دوشنبه 9 دى 1398 10:54 ساعت
2019-12-30 11:38:42
شناسه خبر : 332370
نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه ۹ دی نتیجه پایبندی ملت به انقلاب بود، گفت: هر فتنه‌ای از سوی ملت در نطفه خفه می‌شود.
 نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه ۹ دی نتیجه پایبندی ملت به انقلاب بود، گفت: هر فتنه‌ای از سوی ملت در نطفه خفه می‌شود.
 
آیت‌الله عبدالنبی نماز با اشاره به خلق حماسه نهم دی ماه در سال 88 اظهار داشت: تفکر و آگاهی ملت ایران و پایبندی آنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث شد تا توطئه دشمنان سرکوب و خاموش شد.
 
وی 9 دی را یوم‌الله دانست و افزود: ملت ایران در هر زمان که لازم شده ‌به ویژه در برهه‌های حساس با پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب آتش فتنه را خاموش کردند و بر همین اساس فتنه‌های آمل، گنبد کاووس، خوزستان، آذربایجان و غیره از جمله فتنه‌هایی بود که توسط مردم در نطفه خفه شد.
 
نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن اشاره وارد آمدن خسارت‌ها ناشی از فتنه 88 به اموال دولت ابراز داشت: برخی از نامزدان که ادعای پیروی از ولایت فقیه و تبعیت از قانون را داشتند، در زمان اعلام نتایج برآشفته شده و ادعاهای خلاف واقع سر دادند.
 
وی ضمن اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است در انتخابات پیش رو مردم همچون گذشته در انتخاب نامزد مورد نظر نهایت دقت و در کمال بصیرت فرد شایسته را انتخاب کنند.
 
منبع:تسنیم