هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مهر 1399
ساعت 14:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 9 دى 1398 ساعت 11:21
دوشنبه 9 دى 1398 10:50 ساعت
2019-12-30 11:21:08
شناسه خبر : 332362
سید علی‌محمد موسوی در بازدید از پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، بر اهمیت واردات فناوری تولید اسباب‌بازی برای استفاده از ظرفیت‌های این‌حوزه تاکید کرد.
سید علی‌محمد موسوی در بازدید از پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، بر اهمیت واردات فناوری تولید اسباب‌بازی برای استفاده از ظرفیت‌های این‌حوزه تاکید کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، سید علی‌محمد موسوی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران و رئیس‌کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، درباره شرایط تولید اسباب‌بازی در کشور گفت: وضعیت در حال حاضر خیلی خوب شده و در سال‌های اخیر، به‌خاطر تحریم‌های ظالمانه، فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی فراهم‌ شده تا بتوانند با کالای خودشان در این بازار به رقابت بپردازند. تولیدکنندگان اسباب‌بازی باید از این فرصت پیش‌آمده برای تولید کالاهای بسیار خوب و باکیفیت استفاده کنند تا بتوانند حداقل بازار خودمان را تصاحب کنند.
 
وی افزود: ایران به همراه ۱۵ کشور همسایه‌اش، دایره یک جمعیت ۴۰۰ میلیونی را دارد و اگر ما تولیدات خوب و باکیفیتی داشته باشیم، می‌توانیم حتی بازارهای کشورهای همسایه را تصاحب کنیم و در این زمینه موفق باشیم.
 
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران با اشاره به اینکه برای بررسی شرایط سرمایه‌گذاری در حوزه اسباب‌بازی، در این‌جشنواره حضور پیدا کرده، گفت: می‌خواهم وضعیت تولید اسباب‌بازی ایرانی و فرصت سرمایه‌گذاری خارجی را بسنجم.
 
موسوی در پایان گفت: اولین بحثی که برای ما مهم است و می‌خواهیم به آن ورود کنیم، بحث واردات فناوری‌های لازم برای تولید اسباب‌بازی است. چراکه در این حوزه ظرفیت‌هایی داریم که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.