هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 اسفند 1398
ساعت 21:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 7 دى 1398 ساعت 15:25
شنبه 7 دى 1398 15:19 ساعت
2019-12-28 15:25:30
شناسه خبر : 332292
فرمانده انتظامی استان قم از شناسایی و انهدام شبکه تبلیغی سلطنت‌طلبان خبر داد که تحت پروژه "ققنوس" در تلاش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.
فرمانده انتظامی استان قم از شناسایی و انهدام شبکه تبلیغی سلطنت‌طلبان خبر داد که تحت پروژه "ققنوس" در تلاش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.
 
به گزارش رجانیوز، سردار عبدالرضا آقاخانی با اعلام خبر انهدام دو شبکه تبلیغی وابسته به سلطنت‌طلبان در قم، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی استان قم، دو شبکه تبلیغی وابسته به سلطنت‌طلبان که به صورت گسترده نسبت به آموزش مقابله با نظام، هدایت تجمعات، آشوبها، دعوت به اعتصابات و نافرمانی مدنی فعالیت داشتند، شناسایی و متلاشی شدند.
 
فرمانده انتظامی استان قم افزود: این گروه با مشی آشکار و پنهان خود مبنی بر براندازی جمهوری اسلامی ایران و دریافت بودجه به صورت مستقیم از گروه‌های اپوزیسیون خارج از کشور، عناد خود با مردم ایران را بیش از پیش نمایان و با طراحی پروژه "ققنوس" تحت حمایت مستقیم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در تلاش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.
 
این مقام انتظامی، ساختار تشکیلاتی این گروه را شامل زیر مجموعه‌هایی از جمله گروه گزینش و عضویابی، معاون، هیئت مدیره و پنج زیر گروه فعال هر کدام با ۳۰ عضو بیان کرد و گفت: در این رابطه ۱۴ نفر از اعضای اصلی این گروه که به صورت مستقیم با سران سلطنت‌طلب در خارج از کشور در ارتباط بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
 
وی خاطرنشان کرد: برخی اقدامات این گروه ایجاد ناآرامی در ایران از طریق اختلال در ناوگان حمل و نقل عمومی و باری، دامن زدن به اعتصابات کارگری و صنفی و نفوذ در جمعیت‌های صنفی و تغییر مسیر خواسته‌های اجتماعی مردم به سمت اقدامات امنیتی و سیاسی بوده است.
 
منبع:تسنیم