هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 اسفند 1398
ساعت 14:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 7 دى 1398 ساعت 13:37
شنبه 7 دى 1398 11:48 ساعت
2019-12-28 13:37:45
شناسه خبر : 332266
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه به دلیل پایداری نسبی هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش‌بینی می‌شود.
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه به دلیل پایداری نسبی هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش‌بینی می‌شود.
 
صادق ضیائیان ، اظهار داشت: امروز شاهد بارش پراکنده و وزش باد در استان خراسان شمالی، بخش‌هایی از شمال غرب و غرب کشور، شمال خلیج فارس، سواحل مرکزی و شرقی دریای خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی هستیم.
 
وی ادامه داد: در ارتفاعات زاگرس و البرز و ارتفاعات مناطقی که ذکر شد، بارندگی به صورت برف است.
 
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: فردا در سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات البرز‌ مرکزی، بارش خفیف باران داریم.
 
ضیائیان تاکید کرد: روز دوشنبه به دلیل پایداری نسبی هوا افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت دور از انتظار نیست.
 
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: از اواخر وقت روز دوشنبه با ورود سامانه جدید بارشی از سمت شمال غرب به کشور، بارش پراکنده در این مناطق خواهیم داشت و با ادامه فعالیت سامانه بارشی، روز سه‌شنبه باران شمال غرب و غرب کشور، سواحل خزر و دامنه‌های البرز و مرکزی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در برمی‌گیرد.
 
وی ادامه داد: این سامانه بعدازظهر سه‌شنبه از نیمه غربی کشور خارج می‌شود و در شرق سواحل خزر، دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق کشور فعال خواهد بود و سبب بارش می‌شود.
 
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: روز چهارشنبه بارش پراکنده برف و باران در شمال شرق کشور خواهیم داشت و در شمال غرب هم بارش خفیف برف و باران و در مناطقی از جنوب شرق کشور، رگبار پراکنده باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. 
 
وی در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا کمی ابری، در برخی ساعات وزش باد پیش‌بینی می‌شود،  بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 12 و 2 درجه خواهد بود.
 
ضیائیان اضافه کرد: فردا بندرعباس با بیشینه دمای 26 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 8 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.
 
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: فردا در 17 استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.
 
منبع:فارس