هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 فروردين 1399
ساعت 14:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 7 دى 1398 ساعت 11:32
شنبه 7 دى 1398 11:10 ساعت
2019-12-28 11:32:02
شناسه خبر : 332248
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: حتی اگر چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان هم تایید صلاحیت شوند، آن‌ها هیچ شانسی برای کسب رای مردم و پیروزی ندارند.
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: حتی اگر چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان هم تایید صلاحیت شوند، آن‌ها هیچ شانسی برای کسب رای مردم و پیروزی ندارند.
 
به گزارش رجانیوز، صادق زیباکلام در گفتگو با تابناک تصریح کرد: با توجه به عملکرد اصلاح‌طلبان در مجلس دهم، هیچ امیدی برای موفقیت آن‌ها در انتخابات مجلس آینده وجود ندارد. او با بیان اینکه هیچ مشارکتی در انتخابات نخواهد داشت، گفت: با توجه به اینکه اصلاح‌طلبان بسیار مورد سرزنش و انتقاد بدنه اجتماعی‌شان هستند، حتی اگر در انتخابات رد صلاحیت نشوند و چهره‌های شاخص این جریان در انتخابات شرکت کنند هیچ امیدی به پیروزی آن‌ها وجود ندارد.
 
زیباکلام خاطرنشان کرد: کارنامه ضعیف اصلاح‌طلبان در مجلس دهم در راستای تحقق مطالبات مردم و توجه به دغدغه‌های آن‌ها بستر نامناسبی را در جهت اعتماد مجدد مردم به آن‌ها فراهم کرده است.
 
وی تاکید کرد: اصلاح‌طلبان در وضعیت فعلی هیچ شانسی برای کسب موفقیت در انتخابات مجلس ندارند از این رو در این زمینه و بستر بدون شک شرایط برای پیروزی رقبای دیرینه آن‌ها یعنی اصولگرایان فراهم است.
 
وی گفت: بدون شک مجلس آینده متعلق به نمایندگان اصولگرا است و تنها تعداد اندک شماری از اصلاح‌طلبان در قوه مقننه آینده حضور خواهند داشت که این اقلیت ناچیز به طور حتم فرصت و مجالی برای عرض اندام در مقابل رقبای خود پیدا نخواهند کرد.