98/10/7 - 09:33 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 332229
امروزه برای راه اندازی یک آشپزخانه از نوع صنعتی نیاز به تجهیزات خاص وجود دارد تا بتوان آن را به بهترین شکل اداره کرد. تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند شامل تجهیزات رستوران ها، هتل ها و تالارها باشد که افراد با توجه به نوع کسب و کار خود می توانند لیستی از دستگاه های مورد نیاز با توجه به منوی که در نظر دارند، تهیه و خریداری نمایند.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

خرید و فراهم کردن دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی از جمله بزرگترین دغدغه های افرادی می باشد که قصد افتتاح رستوران، هتل و یا تالار را دارند. در راه اندازی کسب و کارهایی که نیاز به آشپزخانه صنعتی دارد بایستی تجهیزات آشپزخانه صنعتی به صورت کامل و بدون هیچ کم و کاستی تهیه و خریداری گردد که از جمله دلایل موفقیت و پیشرفت در کسب و کار تامین کردن دستگاه های به روز و باکیفیت می باشد چرا که تهیه و طبخ غذاهای بهداشتی و با کیفیت بسیار عالی رابطه مستقیم با دستگاه و تجهیزات آشپزخانه دارد. امروزه با توجه به نیاز روزافزون به انواع تجهیزات و دستگاه های متعدد به دلیل افزایش راه اندازی رستوران ها ها و تالارها در سطح کشور بسیاری از شرکت ها و مجموعه ها در زمینه تولید و طراحی تجهیزات آشپزخانه صنعتی به فعالیت پرداخته اند که با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شرکت های سازنده با بهره مندی از مهندسان مجرب و متخصص و استفاده از دستگاه های به روز، سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات را تهیه و تامین می کند.

 

 

 

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تالار

تجهیزات آشپزخانه تالار با دستگاه های مورد استفاده در هتل ها و رستوران ها بسیار متفاوت می باشد. از این رو افرادی که قصد راه اندازی تالار را دارند، می توانند با تهیه منوی مورد استفاده در آشپزخانه تالار لیستی از دستگاه های مناسب و الزامی را تهیه و سفارش دهند. شرکت آپادانا تجهیز هرگونه سفارشی را قبول کرده و شما می توانید با انتخاب شرکت ما بهترین دستگاه ها و با کیفیت عالی را در لیست خرید خود قرار دهید. از جمله مزیت های انتخاب شرکت آپادانا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش ضایعات مواد غذایی
  • مکانیزه نمودن سیستم طبخ
  • افزایش چند برابری ظرفیت پخت نسبت به محصولات مشابه در بازار
  • استفاده بهینه از فضای آشپزخانه با رعایت نکات، ضوابط و استانداردهای فنی

 

 

 

چند نکته درباره خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

در تهیه و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی بهتر است یک سری نکات را مورد توجه قرار دهید تا بتوان محصولات با درجه کیفی بالا و کارایی بسیار مناسب را تامین و مورد استفاده قرار دهید. اولین مورد در هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توان به جنس تجهیزات اشاره کرد که با توجه به اینکه کاربری از این تجهیزات بسیار بالا است از این رو جنس استفاده شده در ساخت و تولید محصولات باید بسیار باکیفیت بوده و جنس استیل گزینه پیشنهادی ما می باشد.

جنس استیل با توجه به قابلیت های بسیار و مقاومتی که در مقابل فرسایش دارد بسیار ایده آل بوده و همچنین تمیز کردن جنس استیل بسیار مناسب و راحت تر می باشد. از دیگر نکاتی که در این خصوص می توان گفت به دلیل فضای کاری که پر از رطوبت، بخارهای روغن و چربی و حرارت می باشد که مدت زمان بسیار کوتاهی بر روی تجهیزات و وسایل ها نشسته و تمیز کردن بسیار سخت می شود آن هم اگر جنس تجهیزات از چوب باشد. همانطور که می دانید دستگاه های صنعتی از مکانیزم پیچیده ای ساخته شده و از این رو برای تمیز کردن راحت آنها باید اصول خاصی را رعایت کرد و به این منظور مطالعه کردن دفترچه راهنمای محصول بسیار مفید خواهد بود.

 

 

 

چرخ گوشت صنعتی

از مهمترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توان به چرخ گوشت صنعتی اشاره کرد که در انواع سایزها و طراحی های مختلف عرضه می گردد. این دستگاه از استنلس استیل ضد رنگ تولید شده و دارای کیفیت بالایی از سلامت و بهداشت می باشد. استفاده از این وسیله سبب افزایش عملکرد آشپزها بوده و بازدهی آشپزخانه را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد. چرخ گوشت ها به دو دسته صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شوند که افراد با توجه به نیاز و نوع کسب و کار خود می توانند گزینه مناسب را در خرید خود قرار دهند.

 

دستگاه فر کامبی رشنال

این دستگاه امکان طبخ ترکیبی با قابلیت های بخارپز، آب پز، آرام پز و کباب کردن را دارا می باشد. از این رو می توان گفت دستگاه فر کامبی رشنال از جمله پرکاربردترین تجهیزات در آشپزخانه صنعتی بوده که گرما را به صورت یکنواخت به غذا هدایت کرده و سبب سریعتر پخته شدن غذا می شود و درون آن آبدار مانده و غذا طعم بسیار لذیذی را به خود می گیرد.

 

 

 

آپادانا تجهیز

شرکت آپادانا تجهیز یکی از موفق ترین تولیدکنندگان انواع تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز در آشپزخانه های صنعتی بوده و با داشتن سابقه ای بسیار طولانی توانسته است با فعالیت بی نظیر خود در این زمینه رضایت و توجه بسیاری از مشتریان و خریداران را به دست آورد. این شرکت در راستای مشتری مداری و صداقت تا آخرین توان خود سعی بر تولید با کیفیت محصولات دارد. همچنین مشتریان می توانند در راه اندازی رستوران، هتل و تالار خود با توجه به منوی متفاوتی که دارند از شرکت آپادانا تجهیز درخواست ساخت و تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی متناسب با منوی مدنظر خود کنند. در این صورت نیاز به تهیه و خرید تجهیزات غیر ضروری نمی باشد. همچنین در این زمینه می توانند ابعاد دستگاه ها و بسیاری از مشخصات فنی تجهیزات را با توجه به درخواست خود مشخص و به ثبت برسانند. شرکت آپادانا با استفاده از بهترین قطعات با کیفیت ترین و با کارایی ترین دستگاه های آشپزخانه های صنعتی را تولید و عرضه می کند