هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 3 اسفند 1398
ساعت 16:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 5 دى 1398 ساعت 13:29
پنجشنبه 5 دى 1398 13:23 ساعت
2019-12-26 13:29:50
شناسه خبر : 332215
باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی جدید این تیم ۵ گزینه پیش روی خود دارد.
باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی جدید این تیم ۵ گزینه پیش روی خود دارد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از میزان، با اتفاقاتی که در چند روز اخیر رخ داد، بعید است دیگر آندره‌آ استراماچونی به ایران برگردد. با این شرایط مسئولان باشگاه استقلال کم‌کم به دنبال گزینه جانشینی سرمربی ایتالیایی خود هستند تا در صورتی که نیامدن او قطعی شد، بدون اتلاف وقت سرمربی جدید را معرفی کنند.
 
در همین ارتباط، باشگاه استقلال تا الان ۵ گزینه را برای سرمربیگری تیم خود مشخص کرده است. نکته جالب توجه بین این گزینه‌ها اینجاست که در آن نام علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی هم دیده می‌شود. با این حال، اما به نظر می‌رسد این ۲ اسم تنها برای رد گم کردن است تا مسئولان بتوانند با گزینه اصلی خود راحت‌تر مذاکره کنند.
 
گزینه اصلی آبی‌پوشان فرهاد مجیدی است. هرچند مدیران باشگاه استقلال علاقه زیادی داشتند هدایت تیم را به امیر قلعه‌نویی بسپارند، اما با توجه به اینکه «ژنرال» با باشگاه سپاهان اصفهان قرارداد دارد، بعید است او به استقلال بیاید. به همین دلیل آنها در مقطع فعلی ترجیح می‌دهند فرهاد مجیدی را سرمربی استقلال کنند.
 
همچنین باشگاه استقلال قصد دارد پس از تعیین تکلیف نهایی سرمربی تیم، چند بازیکن نامدار مثل آیاندا پاتوسی و پژمان منتظری را هم خریداری کند تا با این کار تیم خود را تقویت و جو را آرام کند.