هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 3 اسفند 1398
ساعت 19:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 5 دى 1398 ساعت 11:27
پنجشنبه 5 دى 1398 11:25 ساعت
2019-12-26 11:27:49
شناسه خبر : 332192
کارشناس هواشناسی گفت: سامانه بارشی ساعاتی پیش از سمت نوار غربی وارد کشور شد.
کارشناس هواشناسی گفت: سامانه بارشی ساعاتی پیش از سمت نوار غربی وارد کشور شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، محمد اصغری، اظهار کرد: با ورود این سامانه، بارندگی‌ها در آذربایجان غربی، شرقی، کردستان و کرمانشاه آغاز شده است و هرچه زمان جلوتر می‌رود ابرهای باران زا مناطق بیشتری از غرب کشور را در بر می‌گیرد.
 
وی گفت: در لرستان، چهارمحال و بختیاری، ایلام، خوزستان و حتی در کهگیلویه و بویراحمد باید منتظر بارش باران در ساعات آینده باشیم.
 
این کارشناس هواشناسی افزود: این شرایط را با تأخیر در زنجان و استان مرکزی نیز خواهیم داشت یعنی از فردا هموطنان ما در البرز، قزوین، تهران، قم و نیمه غربی استان اصفهان باید منتظر بارش باشند.
 
وی گفت: تهران، البرز، اصفهان و اراک امروز نباید توقع تمیز شدن هوا را داشته باشند و از دیروز که انباشت آلاینده‌ها را داشتیم شاخص کیفیت هوا نشان می‌دهد که امروز نیز شرایط برای تمامی گروه‌ها نامناسب است و تا فردا پیش از ظهر نیز همین شرایط را خواهیم داشت.
 
این کارشناس هواشناسی افزود: آب‌های جنوبی و شمالی کشورمان مواج خواهد بود و از روز جمعه بعد از ظهر باید منتظر وقوع بارش در تهران باشیم که شنبه و یکشنبه هوا خوب و سالم است و از روز دوشنبه و سه شنبه باید دوباره شاهد تراکم آلاینده‌ها باشیم.