هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 1 اسفند 1398
ساعت 13:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 3 دى 1398 ساعت 15:30
سه شنبه 3 دى 1398 15:14 ساعت
2019-12-24 15:30:08
شناسه خبر : 332128
احتمالا شما هم جزو معماران یا طراحان داخلی باشید. شاید هم از دکوراتورها، انیماتورها، هنرمندان یا کارگردان هنری هستید. احتمال هم دارد هیچ کدام از این‌ها نبوده و به خاطر علاقه و لزومی که در یادگیری تری دی مکس حس کردید، دنبال یادگیری آن باشید. 
 
هنر معماری و طراحی داخلی  هر روز و هر روز داغ‌تر می‌شود. نرم افزار تری دی مکس نرم افزار سه بعدی سازی قدرتمند است که با آن می‌توانید طراحی های خود را برای فضای ساختمان را بصورت  سه بعدی قبل از اجرا طراحی کنید ، اشکالات کار را بگیرید ، به کارفرما نشان بدهید و بعد از تایید و بسته شدن قرارداد ، طرح طراحی شده خود را به سمت اجرا ببرید .  پس تری دی مکس یکی از مهمترین نرم افزارهای طراحی در حوزه معماری و طراحی داخلی است .  اما خیلی مهم است که برای حرفه‌ای شدن در این زمینه کدام روش را انتخاب می‌کنید. 
 
گزینه اول و همیشه پایدار، اینترنت! 
 
در بستر اینترنت فیلم‌های آموزشی و مقالات زیادی در این زمینه وجود دارد که می‌تواند تا حدودی شما را با حوزه تری دی مکس آشنا کند. اما در سیل فیلم‌ و کتاب‌های آموزش تری دی مکس باید حواستان باشد که مسیر را اشتباه نروید و دنبال منابع قوی باشید که معمولا به صورت پولی هستند.
 
 پس در ابتدا اگر بنا است به صورت خودخوان شروع کنید، باید یک برنامه و زمان‌بندی مشخص تعیین کرده و به آن پایبند باشید. برای مثال در این سایت‌ها انواع مقالات و آموزش های رایگان تری دی مکس به صورت ویدئو و مقاله قرار داده شده که با برنامه ریزی دقیق می‌توانید همانند حرفه‌ای ‌ها طرح بزنید. البته پیشنهاد می‌کنم هیچ سقفی در یادگیری برای خودتان قرار ندهید تا همچنان پیشرفت کنید. 
 
در یادگیری به روش خودآموز، فقط بیننده نباشید لطفا . برای بیننده بودن فیلم‌های سینمایی جذاب‌تری وجود دارد. تصور کنید که در کلاس هستید و باید هر نکته‌ای که گفته می‌شود، خودتان امتحان کنید. همچنین باید در طول روز یک مدت معینی را به آن اختصاص دهید که ذهن‌تان آماده و بازدهی خوبی داشته باشید. 
 
اما گزینه دوم که آن را پیشنهاد می‌کنیم، چیست؟ 
گذراندن دوره و کلاس آموزش تری دی مکس.
 
حجم و فشار کار، زندگی و درس و هزار دغدغه دیگر، باعث می‌شود تا مگر در شرایط لزوم، آن طور که باید وقت بگذاریم، پیگیر یادگرفتن و آموزش باشیم. اما این وسط با انتخاب یک آموزشگاه خوب می‌توانید با اطمینان کامل پول، هزینه و وقت بگذارید به طوری که شما را برای ورود به بازار کار این رشته آماده کند. نه اینکه یکسری قواعد به صورت تئوری و خسته کننده هر جلسه برایتان بگویند که حتی در خانه هم اشتیاقی به باز کردن این نرم افزار و انجام پروژه نداشته باشید. حتی اگر امکانش است با کارآموزان قبلی که دوره آن موسسه را گذراندند، ارتباط بگیرید و نمونه کارهایشان را ببینید. 
 
آموزشگاه تری دی مکس تصویرگران پویا اندیش در تهران یکی از همین موسسات باسابقه دوره و کلاس آموزش تری دی مکس است که با روش استاندارد اتودسک آمریکا به شما آموزش می‌دهد. ضمن اینکه نیازی نیست در کلاس وقت‌تان را پای نوشتن و نکته برداری بگذارید. چون در آخر کلاس، کل مباحث ضبط شده در اختیارتان قرار می‌گیرد. به این ترتیب هر زمان که اراده کنید آموزش‌ها در اختیارتان قرار دارد. انجام پروژه‌های مختلف در طول دوره باعث می‌شود مطالب برایتان جا بیفتد. همچنین فیلم‌ها و سور‌س‌های آموزشی به شما داده می‌شود که در منابع دیگر اثری از آن پیدا نمی‌کنید. 
 
چه کسانی می‌توانند در دوره‌ آموزش تری دی مکس شرکت کنند؟
 
مهندسان و علاقه‌مندان به رشته‌های معماری، دکوراسیون داخلی یا عمران و شهرسازی، همچنین طراحان کابینت، گرافیست‌کارهای علاقه‌مند به هنرهای دیجیتالی و نقاشی‌های سه بعدی و همه علاقه‌مندان به این نرم‌افزار فارغ از سطحی که دارند، می‌توانند این دوره‌ها را بگذرانند. 
 
معمولا در هر آموزشگاه معتبری که دوره تری دی مکس را می‌گذرانید در آخر یک گواهی گذراندن دوره به شما اعطا می‌شود. خوبی گواهی که آموزشگاه تری دی مکس تصویرگران پویا اندیش به شما می‌دهد، این بوده که قابل ترجمه است و مهر رسمی امور خارجه نیز بر روی آن درج می‌شود تا در صورتی که قصد انجام این کار در خارج از کشور و ارسال مدارک‌تان داشته باشید، گواهی معتبری در اختیارتان باشد. تازه علاوه بر مدرک ترجمه شده قوه قضاییه، به عنوان نمونه کار، ارائه پروژه‌های زیادی که در طول دوره انجام دادید، ورود شما را به بازار کار راحت‌تر می‌کند. 
 
با تری دی مکس چطوری وارد بازار کار شویم؟
 
آموزشگاهی که این دوره را در آن گذراندید، پل ارتباطی شما با شرکت‌های مورد نیاز این نرم‌افزار خواهد بود. موسسه تصویرگران پویا اندیش این امکان را برای هنرجو فراهم می‌کند تا به درخواست خودتان و با توجه به توانایی‌هایتان، به شرکت‌هایی که جهت کار به این آموزشگاه درخواست دادند، معرفی شوید.
 
علاوه بر این، زمانی که نمونه‌ کارهایتان دیده شود، شانس بیشتری برای جذب مشتری و شناخته شدن دارید. نمونه کارهای‌تان را در صفحات مجازی مثل تلگرام یا اینستاگرام قرار دهید. البته روند پست گذاشتن و اعتمادسازی برای مشتری و فالوئرها را یاد بگیرید و روش خودتان را بسازید. همچنین سایت‌های دورکاری متعدد وجود دارد که با گذاشتن نمونه کار، توجه کارفرما را جلب کرده و پیشنهاد کار دریافت می‌کنید و می‌توانید به این طریق کسب درآمد کنید. 
 
برای ثبت نام در دوره‌های آموزش تری دی مکس و نیز مشاوره با کارشناسان برای دستیابی به اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره تلفن‌های : 110 111 ۲8 یا ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ یا ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید و وب سایت تری دی مکس را نیز حتما ببینید :