هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 2 اسفند 1398
ساعت 17:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 2 دى 1398 ساعت 11:12
دوشنبه 2 دى 1398 09:55 ساعت
2019-12-23 11:12:46
شناسه خبر : 332007
دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس که در دو دیدار اخیر این تیم نیمکت نشین شده است، در حاشیه تمرین عصر یکشنبه با سرمربی سرخ ها به اختلاف نظر خورد و راهی باشگاه شد!
دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس که در دو دیدار اخیر این تیم نیمکت نشین شده است، در حاشیه تمرین عصر یکشنبه با سرمربی سرخ ها به اختلاف نظر خورد و راهی باشگاه شد!
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، علیرضا بیرانوند که در چند سال اخیر مرد شماره یک دروازه تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس بوده است، با صلاحدید گابریل کالدرون در دو دیدار گذشته سرخپوشان روی نیمکت نشست با رادوشوویچ درون دروازه قرار گیرد.
 
بیرانوند که تصور می‌کرد در دیدار روز دوشنبه برابر شهرداری ماهشهر در ترکیب اصلی قرار بگیرد زمانی که متوجه شد تصورش اشتباه بود با دلخوری محل تمرین را ترک کرد و به باشگاه پرسپولیس رفت و با محمدحسن انصاریفرد دیدار و گفتگو کرد.
 
انصاریفرد در مورد این جلسه گفت: در جلسه سازمان خصوصی سازی بودم که گفتند بیرانوند با کالدرون درگیر شده است. من هم خودم را به باشگاه رساندم تا با بیرانوند صحبت کنم.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: هیچ مشکلی بین بیرانوند و کالدرون وجود نداشته است. او در لیست پرسپولیس برای این بازی حضور نداشت و همین موضوع باعث شد تا شایعه شود آنها درگیر شدند.
 
وی درباره اینکه شما می‌گوئید هیچ مشکلی نیست اما بیرانوند با ناراحتی محل باشگاه را ترک کرده است، افزود: بالاخره او گلر تیم ملی است و طبیعی است از این موضوع ناراحت شود.
 
انصاریفرد افزود: با افشین پیروانی هم صحبت کردم. هیچ مشکل خاصی نبوده است و تمام این بحث‌ها شایعه بود.
 
حسین قدوسی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص درگیری لفظی علیرضا بیرانوند با گابریل کالدرون پس از بیرون ماندن از ترکیب اصلی پرسپولیس اظهار داشت: اخبار ضد و نقیض زیادی در این باره مطرح شده است که من تمام آنها را تکذیب می‌کنم.
 
مدیر روابط عمومی پرسپولیس افزود: اگر مدام تکذیب می‌کنیم به خاطر این است که در شرایط فعلی هیچ چیزی تشدید پیدا نکند. در چنین شرایطی سکوت کنیم هوادار فکر می‌کند حقیقتی وجود داشته است.
 
قدوسی ادامه داد: بیرانوند هیچ حرفی با کالدرون نزده است. این را خودش هم به باشگاه گفته است. اینکه می‌گویند او اعلام کرده «از همه عذر می‌خواهم جز رادو» یا «رضایتنامه ام را بدهید می روم» دروغ است. بیرانوند به خاطر نبودن در لیست تیم به باشگاه آمد و چنین چیزی صحت ندارد.
 
وی تاکید کرد: دوست نداریم در برخی مسائل با سکوت خودمان به شایعات دامن بزنیم. به همین خاطر مجبور هستیم آنها را تکذیب کنیم.