هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 2 اسفند 1398
ساعت 06:17
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 1 دى 1398 ساعت 14:37
يكشنبه 1 دى 1398 14:32 ساعت
2019-12-22 14:37:32
شناسه خبر : 331976
نشست نقد و بررسی و جشن امضای کتاب «عاشقی به سبک ون‌گوگ»، نوشته محمدرضا شرفی خبوشان، در ترنجستان سروش برگزار می‌شود.
شیرازه کتاب برگزار می‌کند

طعم کتاب به ایستگاه دوم رسید

نشست نقد و بررسی و جشن امضای کتاب «عاشقی به سبک ون‌گوگ»، نوشته محمدرضا شرفی خبوشان، در ترنجستان سروش برگزار می‌شود.

به گزارش رجانیوز نشست نقد و بررسی و جشن امضای کتاب «عاشقی به سبک ون‌گوگ»، نوشته محمدرضا شرفی خبوشان، در ترنجستان سروش برگزار می‌شود.

این نشست با حضور محمدرضا شرفی خبوشان، نویسنده کتاب، محمدقائم خانی، کارشناس گروه داستان مؤسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب و احمد توانایی، کارشناس کتاب، روز سه‌شنبه 3 دی از ساعت 15 تا 17 در کافه کتاب ترنجستان سروش برگزار می‌شود.

کتاب «عاشقی به سبک ون‌گوگ» رمانی عاشقانه است که از زاویه‌ای دیگر حوادث انقلاب را روایت می‌کند. انتشارات شهرستان ادب این کتاب را در 212 صفحه منتشر کرده است و در شهریور 98، در نخستین دوره جایزه ادبی شهید اندرزگو، به‌عنوان اثر برگزیده بخش داستان بلند و رمان بزرگ‌سال انتخاب شد.

این نشست دومین برنامه از سلسله نشست‌های نقد کتاب‌های برگزیده جوایز ادبی با عنوان «طعم کتاب» به‌شمار می‌رود. هر جلسه از این نشست‌ها به صورت هفتگی با محوریت یکی از کتاب‌های برگزیده با حضور نویسنده کتاب و به میزبانی ماهنامه «شیرازه کتاب» و مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

گفتنی است ترنجستان سروش درخیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین و ابوریحان واقع شده است و حضور در این نشست برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.