هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 27 اسفند 1398
ساعت 13:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 1 دى 1398 ساعت 09:33
يكشنبه 1 دى 1398 09:31 ساعت
2019-12-22 09:33:38
شناسه خبر : 331969

حتی در این دوره دیجیتالی امروزی، تقریبا نیمی از مشاغل و رستوران های کوچک هنوز به هیچ وجه در وب حضور ندارند. اگر بر روی حضور در وب کار می کنید، می دانید که برای رستوران شما، دیجیتال مارکتینگ گزینه مناسب است. اما آیا استراتژی درستی دارید؟

اگرچه جالب است بدون عکس گرفتن از عکس ، فیلم و پست های وبلاگ از رستوران خود به وب ، بدون یک استراتژی ، این یک هدر رفت انرژی است با بازگشت کمی

اگر چه گرفتن عکس، ویدئو و نوشتن پست های وبلاگ از رستورانتان و ارسال آن ها به اینترنت اقدامی جالب است، بدون داشتن استراتژی هدر دادن زمان و پول بدون بازگشت است

اگر اطلاعاتی درباره سئو، دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات شبکه های اجتماعی ندارید نیازمند راهنمایی برای کسب و کارتان هستید. در این جا ما 3 فعالیت مناسب که می تواند برای شروع مناسب باشد اشاره می کنیم.

 

 

 

در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید

اگر رستوران شما صفحه ای در شبکه های اجتماعی ندارد، شما شانس و بخش زیادی از بازار هدفتان را از دست داده اید. اگر هم دارای شبکه اجتماعی هستید، چه چیزی برای رشد مخاطبین تان انجام می دهید؟

بسیاری از رستوران ها بهترین تصاویر از بهترین غذاهای خود را ارسال می کنند ، اما به دلیل اینکه تعداد زیادی از این قبیل تصاویر در شبکه های اجتماعی وجود دارد، باید راهی برای متفاوت بودن پیدا کنید. نیازمند این هستید که فردی را برای شبکه های اجتماعی خود اختصاص دهید یا این کار را به شرکت های بیرونی واگذار کنید.

شبکه های اجتماعی به برندها این قابلیت را می دهند که شخصیت و دیدگاه خود را با مخاطبین و مشتریانشان به اشتراک بگذارند.

ویدئوهای کوتاه از محل آماده سازی غذا آماده کنید. در آغاز صبح می توانید روند آماده سازی غذا را با ویدئوهای کوتاه نمایش دهید تا مخاطبین بیشتر و بهتر با شما ارتباط برقرار کنند.

نگران این نباشید که از مخاطبین تان بازخوردهایی داشته باشید. از آن ها بخواهید علاقه هایشان را برای شما ارسال کنند و یک هفته بعد همان را به آن ها ارائه کنید. ایجاد اعتبار برای برندتان منجر به وفاداری مشتریان می شود.

 

 

 

ویدئو پادشاه است

تقریباً نیمی از تمام کاربران یک ساعت از روز را در شبکه های اجتماعی مشغول دیدن ویدئوهای مختلف هستند. ارائه ویدئو می تواند کارآمد باشد.

در حالی که به نظر می آید این کار ساده است، اما شما می خواهید ویدئوهای شما حرفه ای به نظر آید. ارزش ویدئوهای شما به محتوایی است که با آن قصد ارتباط برقرار کردن با مخاطبین دارید.

اگر قصد نمایش آشپزخانه شلوغ خود یا تعداد مشتریان بالا را دارید، استفاده از یک موبایل برای گرفتن فیلم کافی است. اما اگر قصد معرفی محصول یا خدمتی جدید به مشتری دارید، باید یک تیم حرفه ای فیلمبرداری را به کار بگیرید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود.

وقتی به دنبال تیم فیلمبرداری هستید، راه هایی برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود پیدا کنید. از گروه فیلمبرداری نسخه های 10 ثانیه ای ، 30 ثانیه ای و 2 دقیقه ای برای سایت های مختلف رسانه های اجتماعی بخواهید. فیلم های طولانی تر برای سایت یا آپارات مناسب هستند، در حالی که کاربران اینستاگرام می خواهند کلیپ های کوتاه را مشاهده کنند.

داستان کسب و کارتان را در یک ویدئو شرح دهید. اگر مواد اولیه را از تولید کننده ای محلی تهیه می کنید، داستان کوتاهی درباره ارتباط های بین خود و آن تولید کننده ایجاد کنید.

 

 

 

رستورانتان را در گوگل مپ ثبت کنید

فرض کنید که به دنبال خوردن بهترین پیتزا در تهران هستید. عبارت بهترین فست فود یا بهترین پیتزا را جستجو می کنید و یکی از رستوران ها را از گوگل انتخاب کرده، اطلاعات زمان کاری و مکانی آن را مشاهده می کنید و بعد از چندین بار اشتباه بالاخره به فست فود مورد نظر می رسید و فست فود بسته است!

احتمالاً در آن لحظه گوگل را مقصر اصلی این اتفاقات خواهید دانست. اما مساله این است که صاحب رستوران، اطلاعات صحیح و بروز را در گوگل ثبت نکرده است که در بلند مدت این موضوع باعث مشکلات زیادی برای وی و کسب و کارش خواهد شد.

اما شما به راحتی می توانید این اطلاعات را در گوگل ثبت یا بروز کنید. تنها کافی است که با گوگل مپ آشنایی داشته باشید.

با ثبت مکان در گوگل مپ می توانید به مشتریانتان کمک کنید تا به سادگی با جستجوی نام شما اطلاعات محل کار، زمان فعالیت‌تان و میزان رضایت مندی افراد از شما را مشاهده کنند.

همچنین عباراتی در هر کسب و کار وجود دارد که می توانید خود را با آن عبارات در گوگل مپ ثبت کنید تا در نتایج جستجو دیده شوید. این کار برای شرکت ها یا فروشگاه هایی که وبسایت ندارند بسیار کاربردی است.

افزایش فروش با همکاری یک آژانس دیجیتال مارکتینگ

بسیاری از موارد فوق نیازمند زمان و تجربه زیادی هستند. با این که شما می توانید به تنهایی این بخش را مدیریت کنید، اما برون سپاری برخی از موارد بسیار به صرفه تر و بهینه تر است. آژانس بازاریابی نردو با تیم حرفه ای در بخش های مختلف می تواند این نیازمندی ها را برای شما برطرف کند. نردو در طراحی سایت، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و ساخت فیلم های تبلیغاتی تجربه مناسبی دارد. همچنین راهکارهای نرم افزاری مدیریت رستوران به شما ارائه خواهد شد.