هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 اسفند 1398
ساعت 09:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 14:39
چهارشنبه 27 آذر 1398 14:07 ساعت
2019-12-18 14:39:33
شناسه خبر : 331819
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در صورت دریافت نکردن مطالباتش، قرارداد خود را با این تیم فسخ می‌کند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در صورت دریافت نکردن مطالباتش، قرارداد خود را با این تیم فسخ می‌کند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفته‌های اخیر لیگ برتر عملکرد خوبی ارائه کرده است و با کسب ۲۸ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به استقلال ۲۹ امتیازی و صدرنشین در جایگاه سوم قرار دارد. البته سرخ پوشان پایتخت یک شنبه هفته آینده فرصت دارند تا با برتری مقابل شهرداری ماهشهر دسته دومی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کنند.
 
با این وجود مشکلات مالی این تیم در هفته‌های اخیر مشکلات زیادی برای گابریل کالدرون و شاگردانش ایجاد کرده و آن‌ها بار‌ها با اعتراض به این مشکلات خواستار واریز بخش دیگری از مطالبات شان شده اند.
 
در چنین وضعیتی سرمربی آرژانتینی پرسپولیس هم بار‌ها از مدیران این باشگاه درخواست پرداخت حقوقش را داشته است.
 
کالدرون که تاکنون حدود ۳۰ درصد قراردادش از پرسپولیس را دریافت کرده نسبت به وضعیت دریافتی شاگردانش هم معترض است و انتظار دارد محمد حسن انصاری فرد و همکارانش هرچه سریع‌تر به این شرایط بحرانی سر و سامان بدهند.
 
شنیده می‌شود سرمربی پرسپولیس به مدیران باشگاه برای واریز پول به حسابش اولتیماتوم داده و آن‌ها باید تا پیش از بازی با نساجی که ۶ دی برگزار می‌شود، میزان دریافتی‌های او را به ۵۰ درصد برسانند در غیر این صورت کالدرون پس از این دیدار قراردادش را فسخ خواهد کرد.
 
با این تفاسیر مدیران پرسپولیس تنها ۹ روز برای جلوگیری از فسخ قرارداد مرد آرژانتینی فاصله دارند و باید در این مدت با پرداخت حدود ۱۳۰ هزار دلار کالدرون را برای ادامه همکاری راضی نگه دارند.