هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 24 بهمن 1398
ساعت 13:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 14:35
چهارشنبه 27 آذر 1398 14:07 ساعت
2019-12-18 14:35:00
شناسه خبر : 331816
به نظر می‌رسد مشکل آندره‌آ استراماچونی و باشگاه استقلال در حال حل شدن است و این سرمربی ایتالیایی تا بازگشت به ایران فاصله چندانی ندارد.
به نظر می‌رسد مشکل آندره‌آ استراماچونی و باشگاه استقلال در حال حل شدن است و این سرمربی ایتالیایی تا بازگشت به ایران فاصله چندانی ندارد.
 
 به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، نشریه ایتالیایی «توتو مرکاتو وب» اعلام کرد، با وجود تلاش روز گذشته (سه‌شنبه) سفارت ایران در ایتالیا، موضوع پرداخت طلب آندره‌آ استراماچونی موفقیت‌آمیز نبود، این در حالی است که قرارداد جدید این سرمربی ایتالیایی که تا ماه ژوئن ۲۰۲۰ اعتبار خواهد داشت، آماده امضا شدن توسط او بود. ایرانیان و البته خود استراماچونی که مورد محبت هواداران استقلال قرار دارد، هنوز امیدشان را از دست نداده‌اند و سرمربی پیشین اینتر تمایل به بازگشت به ایران البته در شرایطی مناسب دارد.
 
یک بانک ایتالیایی مشکل استراماچونی را حل می‌کند+عکس
 
 در حالی که تیم فوتبال استقلال در حال حاضر با برنامه‌های این سرمربی ایتالیایی به تمریناتش ادامه می‌دهد و خبری از سرمربی موقت نیست، با مداخله یک بانک ایتالیایی موضوع پرداخت طلب استراماچونی می‌تواند به صورت قانونی انجام شود. انتظار می‌رود در روز‌های آتی پیشرفتی در این امر حاصل شود و داستان استراماچونی و استقلال تمام نخواهد شد.
 
 باشگاه استقلال روز گذشته (سه‌شنبه) سفته‌ای که قابلیت نقد شدن در بانک‌های ایتالیا داشت را در وجه استراماچونی صادر کرد، اما این سرمربی ایتالیایی از دریافت این سفته طفره رفت، چرا که معتقد بود این نوع پرداخت می‌تواند برای او مشکل‌ساز شود.