هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 بهمن 1398
ساعت 14:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 12:19
چهارشنبه 27 آذر 1398 12:12 ساعت
2019-12-18 12:19:30
شناسه خبر : 331793
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ترجمه شده است، گفت: منتظر ارسال قرارداد آندره استراماچونی و کارلوس کی‌روش هم هستیم.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ترجمه شده است، گفت: منتظر ارسال قرارداد آندره استراماچونی و کارلوس کی‌روش هم هستیم.
 
طیبه سیاوشی ، درباره قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که قرار بود به کمیسیون فرهنگی مجلس ارسال شود، گفت: قرارداد به کمیسیون رسیده و کامل ترجمه شده است ولی نمی توانم درباره آن صحبت کنم. تصمیم جمعی در کمیسیون فرهنگی این است که قرارداد استراماچونی سرمربی استقلال و کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی هم به مجلس بیاید و بعد از آن تصمیم لازم گرفته می شود.
 
وی درباره اینکه گفته می شود قرارداد مارک ویلموتس به نوعی ترکمنچای بسته شده است، یادآور شد: به نظرم این بحث یک مقدار کم لطفی است و به این شدت نیست. به هر حال فدراسیون فوتبال خودش بخشی از این قرارداد را منتشر کرد که درباره تبعات فسخ بود و این بخش قابل نقد و اعتراض است.
 
عضو کمیسیون فرهنگی در پاسخ به این سئوال که آیا مجلس مجددا از فدراسیون فوتبال بابت این قرارداد توضیح می خواهد؟ تاکید کرد: ممکن است بعد از بررسی هر سه قرارداد، جلسه ای با آقای تاج رئیس فدراسیون و آقای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار کنیم. همه چیز به تصمیم جمعی در کمیسیون فرهنگی بستگی دارد.
 
سیاوشی در پایان درباره زمان اعلام نتیجه بررسی قرارداد مارک ویلموتس، گفت: باید قرارداد کی روش و استراماچونی را هم بررسی کنیم. فکر می کنم تا اواخر هفته آینده این اتفاق رخ بدهد.
 
منبع:مهر