هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 28 آبان 1396
ساعت 21:50
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 5 ارديبهشت 1389 ساعت 15:08 2010-4-25 15:08:23
شناسه خبر : 33175

همه واحدهای مسکونی مهر از معافیت مالیاتی و بیمه ساختمان برخوردار است .

وزیر مسکن و شهرسـازی در حاشیه بـازدید از روند اجرای مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : این امتیازهـا با مساعدت وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و رفـاه و تامین اجتماعی به طرح مسکن مهر اختصاص یافته است .

نیکزاد 89 را سـال شکوفایی مسکن مهر درکشور دانست و از خانواده های فاقد مسکن خواست برای نام نویسی در طرح مسکن مهر به تعاونی های مهر مراجعه کنند .

وزیر مسکن و شهرسازی پیگیری ساخت وتکمیل واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر را اولویت اصلی این وزارتخانه اعلام کرد و گفت : 230 هـزار واحـد مسکونی مورد تعهد وزارت مسکن در 3 شهر جدید هشتگرد ، پـرند و پـردیس در استان تهران مبی بـاشد است که با واگذاری به تعاونی هـا ، انبوه سازان و گـروه های متقاضی در مـرحله فونداسیون (پی ریزی)، ساخت و یا تکمیل است .

وی افزود: بـرای تـامین روشنایی واحدهـای مسکونی طرح مهر شهر جدید هشتگرد 5 میلیارد تومان مورد نیاز است .

وزیر مسکن وشهرسازی در مـرحله نخست ،2 میلیارد تومان بـرای تامین روشنایی طرح مهر شهر جدید هشتگرد اختصاص داد .

نیکزاد افزود : فـرآیند طـرح مسکن مهر ، ارائـه زمین رایگان به انبوه ساز ، ارائه تسهیلات بانکی برای هر واحد مسکونی به ازای بخشی از پیشرفت کـار و دریـافت ما بـه التفاوت هزینه ساخت مسکن هنگام تکمیل و تحویل از متقاضی است و همین امـر خـانـه دار شدن را بـرای خانواده های فاقد مسکن ، امکان پذیر کرده است .

این چهارمین بار طی یک سال گذشته است که وزیر مسکن به شهر جدید هشتگرد سفر می کند تـا از نـزدیک در جریـان روند سـاخت و ساز 50 هـزار واحد مسکونی طرح مهر این شهر قرار گیرد .

بازدید از روند ساخت واحدهای مسکونی طرح های انبوه سازی همچون هسا ، ایران خودرو ،خاتم الاوصیاء و بخش خصوصی ، بازدید از تاسیسات زیربنایی و خیابان کشی طرح ها و شرکت در جلسه تامین برق واحدهـای مسکونی طرح مهر ازجمله برنامه های سفر 4 ساعته امـروز وزیر مسکن به هشتگرد بود . 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x