هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 24 بهمن 1398
ساعت 19:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 26 آذر 1398 ساعت 18:14
سه شنبه 26 آذر 1398 18:11 ساعت
2019-12-17 18:14:44
شناسه خبر : 331744
در این مطلب به راهنمای خرید و معرفی انواع گرید مواد شیمیایی مرک Merck و روش تشخیص مواد شیمیایی مرک اصل و معرفی وارد کننده و فروشنده مواد شیمیایی مرک در ایران می پردازیم :

مواد شیمیایی مرک Merck

درجه های کیفیت گوناگون مواد شیمیایی مرک، مثلاً، برای اسیدها و نمک ها، سوپراپور  و اولتراپور  برای کمک در رسیدن به امیال تان طراحی شده اند. چه شما نیاز به برآورده کردن استانداردهای بین المللی، پیروی از مقررات ایمنی، نیاز به مقدارهای کم یا زیاد داشته از مواد شیمیایی مرک باشید، یا دارای یک کاربری منحصر به فرد باشد، به شما در یافتن محلول ایده ال در حیطه تولید یا محصول اطمینان می دهد. مرک قدیمی ترین کمپانی شیمیایی و دارویی جهان است. از زمان 1668 نام ما با موفقیت کاری ، نو آوری و کار آفرین مسئول مساوی بوده است. تا به امروز خانواده ای که بنیان گذار این شرکت بوده است اکثریت سهام آن را در اختیار دارد.

مواد شیمیایی مرک شناخته شده و جا افتاده در سراسر جهان می باشند. خواه می خواهد این کالا ها منشا پزشکی یا زیستی داشتند باشند ، کالا هایی برای ایمنی درمانی آلرژن ، کریستال های مایع برای صفحات نمایش LC ، پیگمن های مرک برای روکش گذاری ، راه حل های آزمایشگاهی برای تحقیقات بیوتکنولوژی و دارویی و هم چنین صنایع پرینت و پلاستیک سازی باشند ، به هر حال محصولات و خدمات مواد شیمیایی مرک در همه جا مورد اعتماد بالای افراد و صنایع هستند.

 

خرید و قیمت مواد شیمیایی مرک آلمان

برای خرید یا اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک می توانید به لینک زیر مربوط به صفحه مواد شیمیایی مرک در فروشگاه لوازم آزمایشگاهی پارسا مراجعه نمایید :

http://parsalab.com/products/consumable-products/chemicals/

 

فروشگاه پارسا به عنوان ارائه کننده ی معتبرِ انواع مواد شیمیایی مرک و سیگما و مواد شیمیایی آزمایشگاهیۀ وارداتی از برترین کمپانی های جهان از جمله مرک میلی پور MERCK و سیگما و BDHتوانسته است پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان این محصولات در ایران باشد

 

 

 

 

مواد شیمیایی مرک میلی پور (Merck Millipore)

شرکت تجاری Merck Millipore تولید کننده اصلی مواد شیمیایی مرک در دنیا ، در ماه ژولای 2010 به دنبال کسب حق مالکیت کامل کمپانی آمریکایی Millipore ایجاد شد. این شرکت تمامی فعالیت های Millipore را و قسمت های مهم بخش سابق مرک در رابطه با مواد شیمیایی مرک گرید علوم زیستی و دارای فن آوری بالا را انجام می دهد. شرکت تجاری Merck Millipore تولید کننده مواد شیمایی مرک دارای سه واحد تجاری است یعنی : علم زیستی ، محلول ها و مواد شیمیایی مرک آزمایشگاهی و راه حل های فرآیندی. واحد تجاری علوم زیستی تخصیص یافته است به محلول ها و معرف ها و مواد شیمیایی مرک به منظور تحقیقات پروتئینی و سیتولوژی ، محلول های کشت سلول و هم چنین کالا ها و خدماتی به منظور توسعه ی عامل های زیست دارویی.

مرک میلی پور بیشترین اهمیت را به بیشترین و بالاترین کیفیت، کمترین ناخالصی و شمار زیادی از پارامترهای محصول هر مواد شیمیایی مرک ، محصول و فرآورده داده است. از مرحله کشف تا تحویل مواد شیمیایی مرک شرکت مرک بیشترین مراقبت را برای به دست آوردن کیفیت برجسته کرده است، به خصوص در حیطه حساس معرف های آنالیزی. برای استفاده در آنالیز شیمیایی Wet به همراه با و بر طبق ACS و مشخصه های Reag. PhEur مناسب و بهینه بوده، معرف ها و مواد شیمیایی مرک را می توانید با اطمینان به کار ببرید . آنچه که شما از معرف های غیرآلی مرک میلی پور توقع دارید.

حوزه فعالیت های محلول های آزمایشگاهی شامل مواد شیمیایی مرک آزمایشگاهی و دیگر مواد به منظور تحقیق، علم و صنعت ، کالا ها و خدماتی برای نمونه برداری و ساخت کیت های آزمایشگاهی برای صنایع دارویی و غذایی و شناخت بیماری می شود. راه حل های فرآیندی تمرکز بر محصولات و خدماتی برای تولید مواد شیمیایی مرک و عامل های زیست دارویی دارند.

 

 

انواع گرید مواد شیمیایی مرک 

گرید خالص شده یا  Purified

به دسته ای از مواد شیمیایی با کیفیت خوب اطلاق می شود که در بین آن ها خبری از استاندارد های رسمی نیست . این گرید معمولا به مواد شیمیایی آلی محدود می شود .

گرید معرف یا  Reagent

بالاترین میزان کیفیتی که این ماده ی شیمیایی از نظر تجاری می تواند داشته باشد . جامعه ی مواد شیمیایی آمریکا به صورت رسمی برای این ماده ویژگی هایی وضع نکرده است .

گرید معرف ACS یا ACS Reagent 

به گروهی از مواد شیمیایی آزمایشگاهی با کیفیت بالا برای کاربرد های آزمایشگاهی گفته می شود . مخفف “ A.C.S” به معنای ماده ی شیمیایی است که با ویژگی های وضع شده توسط جامعه ی مواد شیمیایی آمریکا هماهنگی دارد . یک گواهینامه ای تحلیلی به دنبال درخواست داده می شود .

گرید USP یا  US Pharmacopeia

مواد شیمیایی ساخته شده تحت اعمال خوب آزمایشگاهی و این که با پیش نیاز های سازمان دارویی آمریکا هماهنگی دارد .

گرید فنی یا Technical

گریدی که برای کاربرد های عمومی صنعتی مناسب است .

اسید های گرید Suprapur

اسید گرید با خلوص بالا که توسط شرکت Merck ساخته می شود . برای روش های صنعتی حساس مناسب است . برای فلزات کمیابی که در محدوده ی اندک ppb ، به طور متداول کمتر از محدوده های کشف ، قرار دارند . این گرید برای اسید ها و نمک ها به کار گرفته می شود .

 

 

 

معرفی شرکت مرک MERCK

شرکت مرک Merck مواد شیمیایی مرک با تکنولوژی بالا (مواد کار) و ابزارها و وسایل علوم زندگی (مرک میلی پور) را کشف و تولید می کند. مواد شیمیایی مرک (مواد کار) کریستال های ماده برای صفحه های نمایش LC را نمایان می کند (مرک یک رهبر بازار جهانی در کریستال های مایع هست)؛ مواد LED برای چراغ و لامپ ها، مواد OLED برای لامپ ها و صفحه های نمایش، و مواد کاربردی برای پانل های خورشیدی است. آن نیز رنگ دانه های مؤثر را با ترکیبات فعال و قیف های پُرکن را برای صنایع غذایی و شیمیایی و داروسازی ، و همان قدر رنگدانه های مؤثر را برای روکش، رنگ و پلاستیک ها می سازد. مرک میلی پور تکنولوژی ها، ابزار و وسایل و مواد شیمیایی مرک گرید آزمایشگاهی را برای تحقیقات علوم زندگی و همین طور برای تولید دارویی و بیوتکنولوژی ارایه می دهد.

مواد شیمیایی مرک محصول یکی از شرکت های مشهور مواد شیمیایی می باشد. شرکت مرک یکی از کمپانی های مشهور در ساخت محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی با فن آوری و کیفیت بالا در زمینه های پزشکی ، علوم زیستی و مواد شیمیایی با فن آوری بالا می باشد. حدود 39 هزار کارگر در 65 کشور آلمان برای بهبود کیفیت زندگی بیماران در حال کار هستند تا اینکه مشتریان ما موفقیت بیشتری به دست آورند و کمک به مواجه شدن با چالش های جهانی شود.

در سال 2014 میزان درآمد کلی مرک 11.5 میلیارد یورو در سه بخش کاری اش بوده است یعنی : سلامت و پزشکی ، علوم زیستی و مواد شیمیایی مرک با فن آوری بالا.

 

روش تشخیص مواد شیمیایی مرک اصل از مواد شیمیایی مرک تقلبی 

مطمئن ترین راه شناسایی استفاده از آزمایش تعیین درصد خلوص ماده است که مشخص شود آیا با درصد و گریدی که روی بسته بندی ذکر شده است همخوانی دارد یا خیر اما روش دیگر هم درخواست ضمانت اصالت کالا از وارد کننده و فروشنده مواد شیمیایی مرکاست اگرچه در گذشته روش هایی بر اساس شکل ظاهری و بسته بندی و مشخصات درج شده روی محصول نیز مطرح بود که امروزه با بالا رفتن کیفیت بسته بندی و چاپ روی ظروف مواد آزمایشگاهی تقلبی دیگر روش های بر پایه شکل و مشخصات ظاهری محصول کارا نمی باشند.

 

 

منبع : فروشگاه لوازم آزمایشگاهی پارسا