هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 26 اسفند 1398
ساعت 21:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 26 آذر 1398 ساعت 13:30
سه شنبه 26 آذر 1398 13:23 ساعت
2019-12-17 13:30:33
شناسه خبر : 331731
شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بعد از بررسی و کارشناسی، مصلای تهران را به عنوان مکان برگزاری این نمایشگاه اعلام کرد.
شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بعد از بررسی و کارشناسی، مصلای تهران را به عنوان مکان برگزاری این نمایشگاه اعلام کرد.

به گزارش رجانیوز، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما قادر آشنا مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در مصاحبه تلفنی با اعلام این خبر گفت: بعد از بررسی دو مکان شهر آفتاب و مصلای تهران، گزینۀ نهایی ما مصلای تهران شد.

وی افزود: کار‌های اجرایی نمایشگاه امسال کمی زودتر از سال گذشته شروع شد و طی جلسه‌هایی که برگزار کردیم به تاریخ زمان و مکان نمایشگاه رسیدیم که آن را ابلاغ کردیم.

آشنا گفت: کار‌های اجرایی و نام‌نویسی‌ها به زودی در پایگاه اینترنتی www.tibf.ir اعلام خواهد شد.

در ماه‌های اخیر موضوع مکان برگزاری نمایشگاه کتاب همچون سال‌های گذشته مطرح شده بود و مسئولان شهری تأکید داشتند که شهر آفتاب می‌تواند مکان مناسبی برای برگزاری نمایشگاه باشد، اگرچه اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب زمان مشخصی را برای آماده‌سازی بیشتر شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در نظر گرفتند، اما به نظر می‌رسد که این مجموعه هنوز جواب‌گوی گستردگی برگزاری نمایشگاه کتاب نیست و مصلا همچنان بهترین مکان برای برگزاری این نمایشگاه به حساب می‌آید.

همچنین موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران تاریخ برگزاری سی و سومین دورۀ نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را 26 فروردین تا 5 اردیبهشت 98 با شعار «کتاب یعنی زندگی» اعلام کرده است.