هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 19 تير 1399
ساعت 09:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 آذر 1398 ساعت 14:55
دوشنبه 25 آذر 1398 14:32 ساعت
2019-12-16 14:55:36
شناسه خبر : 331720
مجمع ناشران انقلاب اسلامی از ناشران، کتاب‌فروشان و صاحبان آثار برای مشارکت در بازسازی کتابخانه تفکر شهریار دعوت کرده است.
مجمع ناشران انقلاب اسلامی از ناشران، کتاب‌فروشان و صاحبان آثار برای مشارکت در بازسازی کتابخانه تفکر شهریار دعوت کرده است.

به گزارش رجانیوز در جریان اغتشاش‌های آبان‌ماه، کتابخانه عمومی تفکر شهرستان شهریار، به طور کامل در آتش سوخت. اکنون مجمع ناشران انقلاب اسلامی از تمامی ناشران، نویسندگان و کتاب‌فروشان دعوت به‌عمل آورده تا با پیوستن به پویش بازسازی این کتابخانه، با یک‌دیگر دست یاری دهند.

در پی خسارت‌های وارده به اماکن عمومی در پی ناآرامی‌های پس از افزایش قیمت سوخت، کتابخانه تفکر شهریار نیز با ۱۳ هزار جلد کتاب دچار آتش‌سوزی شد. این اتفاق موجب محروم شدن مردم آن منطقه از خدمات و دسترسی به کتابخانه عمومی شده است. اخیراً روند بازسازی این کتابخانه با کمک‌های مردمی آغاز شده است. مجمع ناشران انقلاب اسلامی از اهالی فرهنگ و کتاب‌دوستان، ناشران، کتاب‌فروشان و نویسندگان دعوت کرده است تا با اهدای کتاب و تجهیزات مورد نیاز به این کتابخانه عمومی در قالب یک پویش، روند بازسازی و تجهیز آن را سرعت بخشند.

طی هماهنگی انجام‌شده با نهاد کتابخانه‌های عمومی، مجمع ناشران انقلاب اسلامی به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان ۱۲فروردین، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک ۱۴۰، کدپستی:۱۳۱۴۶۷۳۸۸۴  کتاب‌های اهدایی را جمع‌آوری می‌نماید. همچنین شماره تلفن ۰۹۳۳۶۳۷۰۰۳۳ برای هماهنگی و دریافت کمک‌ها پاسخگوی ناشران، کتاب‌فروشان و صاحبان آثار برای شرکت در این پویش خواهد بود. همچنین هشتگ آباد_بمان_ایران در شبکه‌های اجتماعی برای اطلاع‌رسانی این حرکت فرهنگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در روزهای اخیر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از علاقه‌مندان برای کمک به بازسازی این کتابخانه دعوت کرده است در حوزه‌های عمرانی، جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی، تأمین تجهیزات اعم از قفسه، میز و صندلی مشارکت نمایند. این نهاد همه کتابخانه‌های عمومی کشور را به عنوان پایگاه جمع‌آوری این کمک‌ها معرفی کرده و شماره حساب ۲۶۷۷۲۱۰۰۹ به نام انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شهریار، نزد بانک تجارت را برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی اعلام کرده و از علاقه‌مندان خواسته در فیش‌های واریزی عبارت «کمک به بازسازی و تجهیز کتابخانه تفکر» را قید و تصویر آن به ایمیل ravabetomoomi@tehranpl.ir ارسال کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی به نشانی mananashr.ir مراجعه نمایند.