هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 2 اسفند 1398
ساعت 00:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 آذر 1398 ساعت 11:30
يكشنبه 24 آذر 1398 11:29 ساعت
2019-12-15 11:30:57
شناسه خبر : 331631
رسانه‌های عراق از دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه و باثبات بودن وضعیت امنیتی در مرز عراق و سوریه و کنترل آن از سوی حشد شعبی خبر دادند.
رسانه‌های عراق از دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه و باثبات بودن وضعیت امنیتی در مرز عراق و سوریه و کنترل آن از سوی حشد شعبی خبر دادند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، حافظ الخزعلی مسئول امنیت حشد شعبی در استان الانبار امروز شنبه تأکید کرد: یگان‌های مختلف حشد شعبی از استان نینوا تا النخیب آماده مقابله با هرگونه حادثه غیرمنتظره و فوق‌العاده هستند.
 
الخزعلی به پایگاه اطلاع‌رسانی حشد شعبی گفت: استقرار یگان‌های ما در شهرستان القائم در غرب استان الانبار با هدف تأمین امنیت این منطقه و پاکسازی آن از لوث داعش است.
 
وی خاطرنشان کرد: ما این روزها سالروز عملیات بزرگ صحرا برای نابودی داعش را پیش‌رو داریم، به همین سبب دشمن از شرایط کشور سوء‌استفاده می‌کند، تا اینجا یا آنجا را مورد تعرض قرار دهد.
 
وی افزود: ورود و خروج میان عراق و سوریه تحت کنترل و وضعیت امنیتی به‌طور کلی باثبات است.
 
دستگیری یکی از سرکردگان مطرح داعش در شرق فلوجه
 
محمد مرضی الجمیلی از فرماندهان حشد شعبی در شهرستان الکرمه در استان الانبار امروز(شنبه) از دستگیری یکی از سرکردگان مطرح گروه تروریستی داعش در یک عملیات امنیتی پیش‌دستانه در شرق فلوجه خبر داد.
 
بر اساس گزارش شبکه الفرات، الجمیلی از عملیات امنیتی پیش‌دستانه‌ای خبر داد که در مناطق شهرستان الکرمه به سمت منطقه سامراء در شرق فلوجه انجام شد و طی آن "غائب سرحان" از مهمترین سرکردگان جنایتکار داعشی دستگیر شد.
 
وی افزود: این تروریست که بدون هیچ مقاومتی دستگیر شد، در حملات به نیروهای امنیتی و غیرنظامیان در دوران سیطره گروه تروریستی جنایتکار داعش بر این مناطق سیطره داشت.
 
آتش‌سوزی در یک مقر حشد شعبی در دیالی
 
خبر دیگر اینکه شبکه الفرات از وقوع آتش‌سوزی در یک مقر حشد شعبی در استان دیالی خبر داد. نیروهای دفاع مدنی(آتش نشانی) توانستند این آتش‌سوزی را مهار کنند.
 
یک منبع امنیتی در استان دیالی گفت: آتش‌سوزی در یک مقر حشد شعبی(متعلق به گردان‌های امام علی علیه‌السلام) در فرودگاه بن فرناس در شمال بعقوبه رخ داد که تیم‌های دفاع شهری توانستند این آتش‌ را مهار و اوضاع را کنترل کنند.