هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 22 مرداد 1399
ساعت 04:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 آذر 1398 ساعت 00:38
يكشنبه 24 آذر 1398 00:34 ساعت
2019-12-15 00:38:07
شناسه خبر : 331574

 بسیاری از شهرها در کانادا وجود دارند که نه تنها مقرون به صرفه هستند بلکه دارای مدارس عالی نیز هستند. اگر در هنگام تحصیل به دنبال اجاره خانه در کانادا و صرفه جویی در هزینه هایتان هستید ، ممکن است بخواهید زندگی در یکی از پنج شهر ذکر شده در زیر را در نظر بگیرید. این شهرها مقرون به صرفه ترین در کانادا هستند!

 

 

1- سنت کاترینز / انتاریو

اولین شهر موجود در فهرست ما ، سنت كاترینز ، انتاریو ، بزرگترین شهر در منطقه مشهور نیاگارا در كانادا است. سنت كاترینز با نرخ متوسط زندگی ۵/۰ درصد پایین تر از میانگین ملی ، با متوسط هزینه ماهانه یك آپارتمان یک خوابه ، به 1،136 دلار میرسد. سنت کاتارینز به لطف 1000 هکتار از باغ ها ، پارک ها و مسیرهای پیاده روی به عنوان "شهر باغ" شناخته شده است. فقط 20 دقیقه با آبشار نیاگارا فاصله دارد!

کالج ها و دانشگاه های سنت کاترینز: Brock University

 

2- ابوتسفورد / بریتیش کلمبیا

 

با توجه به هزینه های بسیار بالای زندگی ونکوور  و تورنتو به طور کلی تصور می شود که بریتیش کلمبیا یک استان گران قیمت برای زندگی باشد. با این حال یکی از مقرون به صرفه ترین ها شهر ابوتسفورد است که بزرگترین شهر در استان بریتیش کلمبیا است. هزینه زندگی ابوتسفورد 3.6 درصد پایین تر از میانگین ملی است ، که باعث می شود آن را به ارزانترین شهر در بریتیش کلمبیا تبدیل کند. دانشجویان بین المللی همچنین یکی از متنوع ترین جمعیت  های کانادا را در ابوتسفورد پیدا خواهند کرد ، زیرا این شهر دارای سومین جمعیت از اقلیت ها در کشور است.

کالج ها و دانشگاه های ابوتسفوردUniversity of the Fraser Valley

 

 

3- مونکتون / نیوبرانزویک

علیرغم اینکه مونکتون بزرگترین شهر در نیوبرانزویک  است، در واقع یکی از مقرون به صرفه ترین مکان ها برای زندگی در استان است. هزینه زندگی 6.3٪ پایین تر از میانگین ملی است ، هزینه یک آپارتمان یک خوابه به طور متوسط 835 دلار در ماه انتظار می رود. مانند بسیاری از شهرهای ساحل شرقی کانادا ، مونکتون مکان استقبال دانشجویان بین المللی است ، زیرا این منطقه در سالهای اخیر شاهد هجوم زیادی از دانشجویان سایر کشورها بوده است.

کالج ها و دانشگاه های مونکتون New Brunswick Community College – Moncton

 

 

 

4- لاوال / کبک

به طور کلی ، دانش آموزان می توانند با تحصیل در کبک ، مقدار قابل توجهی از پول خود را پس انداز کنند. این امر به این دلیل است که کبک کمترین هزینه شهریه را در بین استان های کانادا دارد. با این حال ، بسیاری از شهرها در کبک نیز هزینه های زندگی دارند که زیر میانگین ملی قرار می گیرند. به عبارت دیگر ، دانش آموزان می توانند با انتخاب شهری که هزینه زندگی کمتری مانند لاوال دارد ، پس انداز خود را به حداکثر برسانند

. لاوال در ۳۰ کیلومتری شمال غربی مونترال واقع شده است ، یکی از شهرهای بزرگ کبک است و هزینه زندگی 9٪ کمتر از میانگین ملی دارد

کالج ها و دانشگاه های لاوال CDI College – Laval, Inter-Dec College – Laval   

5- شربروک / کبک

 

در صدر لیست ارزان ترین شهرهای کانادا برای دانشجویان ، شربروک ، کبک قرار دارد. شربروک در حدود 160 کیلومتری شرق مونترال قرار دارد و "شهر دانشجویی" غیر رسمی کبک است. شربروک با 40،000 دانشجو در هشت موسسه ، بیشترین تمرکز دانشجویان را در کبک دارد. شاید به دلیل همین وضعیت ، شربوک برای دانشجویان بسیار مقرون به صرفه باشد. هزینه زندگی 15.6٪ کمتر از میانگین ملی است و پیدا کردن آپارتمانهای 1 خوابه زیر 800 دلار در هر ماه غیر معمول نیست.

 کالج ها و دانشگاه های شربروک Bishop’s University, CDE College