هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 19 مرداد 1399
ساعت 19:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 آذر 1398 ساعت 16:27
شنبه 23 آذر 1398 16:20 ساعت
2019-12-14 16:27:29
شناسه خبر : 331571
تنها کسانی که امکان دارد پس از شکست اخیرش با او ابراز همدردی کنند، نه مردم ایران که اسرائیلی‌ها هستند. مثل همان زمانی که از او بابت خیانت به مردم و کشورش قدردانی و با وی ابراز همدردی کردند.
تنها کسانی که امکان دارد پس از شکست اخیرش با او ابراز همدردی کنند، نه مردم ایران که اسرائیلی‌ها هستند. مثل همان زمانی که از او بابت خیانت به مردم و کشورش قدردانی و با وی ابراز همدردی کردند.

گروه ورزشی-رجانیوز: زمانی که با مسئولین فدراسیون جهانی جودو برای کشورش نقشه می‌کشید و برای انجام این کار فکر مسابقه با یک ورزشکار از رژیم صهیونیستی را در سر می‌پروراند، در مخیله‌اش هم نمی‌گنجید که روزی فرا خواهد رسید که مجبور شود تحت پرچم مغولستان مسابقه داده و در همان ابتدای کار از یک جوان بیست و یک ساله ایتالیایی شکست بخورد.

 

به گزارش رجانیوز، کسی که با پرچم ایران به مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۷، مدال طلای مسابقات جهانی در سال ۲۰۱۸، یک مدال نقره و دو مدال برنز آسیا، مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، یک مدال طلا، یک نقره و سه مدال برنز مسابقات گرنداسلم، یک طلا و چهار برنز گرندپری و دو مدال برنز رقابت‌های اوپن دست یافته  و توانسته بود در رنکینگ اول جهان بایستد، پس از پشت کردن به ارزشهای مردم کشورش، نه تنها موفقیت جدیدی کسب نکرده که بدتر، در دو دوره مسابقات بین‌المللی در همان دور نخست بدون هیچ پیروزی، حذف شده است.

 

سعید مولایی که دوم آذرماه در رقابت‌های گرنداسلم «اوزاکا» و با نام فدراسیون جهانی با دو شکست برابر «فوجی وارا» و «دی ولت» جودوکاران ژاپن و هلند از دور رقابت‌ها کنار رفته بود، اخیراً در مسابقات «مسترز» که در چین برگزار شد، با پرچم مغولستان به میدان رفت و بعد از یک دور استراحت، در نخستین مبارزه خود برابر «کریستین پارلاتی» جودوکار ۲۱ ساله ایتالیا با رنکینگ ۲۸ دنیا باخت و حذف شد.

 

سعید مولایی با این استدلال که بخاطر عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اسرائیل، امکان دارد مسابقات المپیک را از دست بدهد، با وعده پناهندگی به آلمان در توطئه رئیس فدراسیون جهانی جودو که در حمایت از اسرائیل علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه چینی کرده بود، همکاری کرده و باعث شد که جودوی کشورمان از حضور در مسابقات بین‌المللی محروم شود.

 

او در مصاحبه‌ای که با شبکه خارجی یورونیوز داشت، گفته بود: آرزویش شرکت در رقابت های المپیک توکیو در سال آینده میلادی و مبارزه با حریف اسرائیلی است. آرزویی که با شکست اخیرش دیگر محقق نخواهد شد.

 

شاید اگر مولایی به کشورش پشت نمی‌کرد و با پرچم ایران در مسابقات جهانی حضور پیدا می‌کرد، می‌توانست به کسب مدال برای ایران ادامه دهد. او نه تنها در مواقع پیروزی، که در زمان های شکست نیز می‌توانست به حمایت و پشتیبانی مردم کشورش دلگرم باشد.

 

اما حالا تنها کسانی که امکان دارد پس از شکست اخیرش با او ابراز همدردی کنند، نه مردم ایران که اسرائیلی‌ها هستند. مثل همان زمانی که از او بابت خیانت به مردم و کشورش قدردانی و با وی ابراز همدردی کردند.

 

اکنون نام مولایی نیز به فهرست اسامی وطن فروشانی که با خیانت به کشورشان پناهنده دشمنان شده و زندگی خفت باری دارند، اضافه شده است.دیدگاه کاربران

اگر میشد هر گردن کلفتی را ( مرد)بدانیم پس خوکها هم از همه گردن کلفت ترند. خدا یارش بود که شکست خورد والا اگر پیروز میدان میشد حالا حالا ها بیش از گذشته ناز و طنازی میفروخت.
قهرمانان ملت مدافعان حرم اند و شهیدان گلگون کفن .انها ان مردان بی ادعا که گردنشان باریکتر ازموست و برنده تر از تیغ دوسوسمار.
یک جو معرفت ورزشکاری بمراتب از مدالهای طلا و نقره برترست.

هرمانان ملت مدافعان حرم اند و شهیدان گلگون کفن .انها ان مردان بی ادعا که گردنشان باریکتر ازموست و برنده تر از تیغ

خاک تو اون سرت کنند تو مولایی نیستی بلکه اسراییلی هستی!

پسندیدم
24
سلام
آرم پرچم کشور غیرتمندان رو از روی سینه اش در عکس پاک کنید
اینجا فتوشاپ اشکال نداره

rقهرمان واقعی شهیدان اسلامند.

الحق که چوب خدا صدا ندارد.

این افراد وطن فروش را بزرگ نکنید

هر که با ایران در افتاد، برافتاد