هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 15 تير 1399
ساعت 14:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 آذر 1398 ساعت 12:17
شنبه 23 آذر 1398 12:16 ساعت
2019-12-14 12:17:51
شناسه خبر : 331518
عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: کسانی که باعث تشکیل مجلس دهم و تکرار دولت روحانی شدند، نمی‌توانند خود را پنهان کنند و مسئولیت اقدام خود را نپذیرند بلکه باید پاسخگو باشند.
عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: کسانی که باعث تشکیل مجلس دهم و تکرار دولت روحانی شدند، نمی‌توانند خود را پنهان کنند و مسئولیت اقدام خود را نپذیرند بلکه باید پاسخگو باشند.
 
عبدالحسین روح‌الامینی عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص ویژگی‌های مجلس مقتدر و ضد فساد برای بهبود وضعیت معیشتی مردم اظهار داشت: این موضوع شرط لازم است اما کافی نیست و با این که مردم به شدت از تبعیض‌ها ناراحت هستند و به دنبال علاج این معضلات می‌گردند اما اداره بهینه کشور از بروز این مشکلات پیشگیری خواهد کرد.
 
روح‌الامینی با تاکید بر اینکه مجلس نیاز دارد که در کنار عدالت و فسادستیزی کارآمد باشد، یادآور شد: یک مجلس خوب باید بتواند یک کابینه مطلوب را روی کار بیاورد و بر روی عملکرد دولت نظارت داشته باشد.
 
نمایندگان وکیل‌الدوله نباشند اوضاع قطعا درست خواهد شد
 
عضو شورای مرکزی ائتلاف با بیان اینکه مجلس در چینش کابینه و رای دادن به وزرای مطلوب تاثیر جدی دارد خاطرنشان کرد: مجلس باید طوری بر امور کشور نظارت داشته باشد که حالت رهاشدگی فعلی احساس نشود.
 
وی تاکید کرد: اگر یک مجلس کارآمد، مردمی و با تخصص مورد نیاز مردم شکل بگیرد که اهل معامله و زد و بند و وکیل‌الدوله نباشند اوضاع قطعا درست خواهد شد.
 
کسانی که باعث تَکرار این مجلس و دولت شده‌اند حق ندارند پنهان شوند
 
روح‌الامینی درباره عبور از جناح گرایی در مجلس آینده خاطرنشان کرد: کسانی که باعث تشکیل مجلس دهم و تکرار دولت روحانی شدند، نمی‌توانند خود را پنهان کنند و مسئولیت اقدام خود را نپذیرند بلکه باید در قبال مردم پاسخگو باشند.
 
وی در پایان با اشاره به برخی نمایندگان که در اعتراض به عملکرد دولت استعفا داده‌اند، یادآور شد: در حالی که این نمایندگان خود از این دولت حمایت کرده‌اند امروز شدیدتر از مردم علیه ناکارآمدی دولت و نابسامانی‌ها معترض شده‌اند که قطعاً این بی‌صداقتی پذیرفته شده نیست.
 
منبع:مهر