هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 11:41 2019-12-11 11:41:59
شناسه خبر : 331391
حاج حسین یکتا طی سفری دو روزه به اصفهان با فعالان فرهنگی و مجموعه‌های مردمی دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش رجانیوز حاج حسین یکتا طی سفر دو روزۀ خود از امروز چهارشنبه 20 آذرماه تا شامگاه فردا 21 آذرماه به اصفهان در جمع فعالان فرهنگی، دانشجویان، جهادگران و بسیجیان حضور می‌یابد.

نخستین برنامه حضور وی در جمع فعالان فرهنگی و گرامیداشت شهدای مدافع حرم اصفهان است که با عنوان «پای کار انقلاب» امروز از ساعت 18:30 در خیمه حسینی گلستان شهدا اصفهان برگزار می شود و سیدرضا نریمانی نیز به نوحه‌خوانی می پردازد.

همچنین با بانوان فعال جهادی نیز با موضوع «ضرورت پیوند فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در مجموعه‌های مردمی در گام دوم انقلاب» دیدار اختصاصی خواهد داشت.

در آخرین برنامۀ روز چهارشنبه در پایان امروز همزمان با نماز مغرب و عشا با حضور در حسینیه جامع حضرت زهرا(س) در جمع بسیجیان سخنرانی خواهد کرد.

حاج حسین یکتا صبح فردا پنجشنبه 21 آذرماه نیز در گردهمایی سراسری دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان اصفهان که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود حضور می‌یابد.

این برنامه با عنوان «جوان حزب اللهی در مسیر گام دوم انقلاب» از ساعت 9:30 صبح با اجرای محمدرضا شهبازی آغاز می شود.

برنامه دیگری که با حضور حاج حسین یکتا برگزار می شود «زندگی به سبک شهدا» ست که با نوای حاج مهدی سلحشور نیز همراه است. علاقه مندان می توانند از ساعت 17:30 به مجموعه فرهنگی مذهبی شهدای محله سفلی مراجعه کنند.

و در پایان این سفر دو روزه، حاج حسین یکتا به مناسبت آغاز رسمی فعالیت قرارگاه شهید امید اکبری از ساعت 19:30 در حرم حضرت زینب(س) بنت موسی بن جعفر(ع) حضور می یابد.

آلبوم تصاویر