هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 13 مرداد 1399
ساعت 10:34
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 16:37
سه شنبه 19 آذر 1398 16:17 ساعت
2019-12-10 16:37:50
شناسه خبر : 331362
خبرگزاری تاس گزارش داد که فرد ناشناسی با ارسال پیامی مدعی شده است که در 30 ایستگاه متروی مسکو بمب و مواد منفجره جاسازی شده است.
خبرگزاری تاس گزارش داد که فرد ناشناسی با ارسال پیامی مدعی شده است که در 30 ایستگاه متروی مسکو بمب و مواد منفجره جاسازی شده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، یک منبع وزارت اضطراری روسیه به خبرگزاری تاس گفته است که از یک فرد ناشناس پیامی تهدیدآمیز مبنی بر جاسازی بمب در سی ایستگاه متروی مسکو دریافت کرده‌اند. 
 
این منبع گفته، مقامات ایستگاه متروی مسکو یک پیام تهدیدآمیز از طریق ایمیل دریافت کرده‌اند مبنی بر اینکه در سی ایستگاه این شرکت مواد منفجره جاسازی شده است. جستجوهای امنیتی در حال حاضر در جریان است و نیروهای امنیتی و عوامل وزارت اضطراری برای بررسی موضوع در مسیر هستند. 
 
پیش از این در روز ۲۸ نوامبر پیام تهدید آمیز مشابهی در زمینه بمبگذاری در دادگاهها، مدارس، مهدکودکها و دیگر تاسیسات مسکو به مقامات روسیه ارسال شده بود که مشخص شد همه آنها دروغ بوده است. 
 
مقامات امنیتی مسکو می‌گویند، افرادی که دست به ارسال چنین پیامهای تهدیدآمیزی می‌زنند معمولا خارج از کشور یا در اوکراین هستند. در بیشتر موارد نیز درخواست باج و انتقال پول به حسابهای خودشان می‌کنند و نیات جنایتکارانه خود را عملی نمی‌کنند.