هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 17 دى 1398
ساعت 15:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 19:11 2019-12-9 19:11:29
شناسه خبر : 331255
بخشی از اسناد کمتردیده شدۀ رهبر معظم انقلاب، در نمایشگاه تاریخ محلی خراسان، در موزه کتاب و میراث مستند کتابخانه ملی در معرض نمایش عموم قرار گرفت.

به گزارش رجانیوز امروز (دوشنبه - ۱۸ آبان) برخی از اسناد مربوط به رهبر معظم انقلاب در کتابخانه ملی ایران رونمایی شد که یکی از این اسناد مربوط به سال ۱۳۴۵ است که برای نخستین‌بار در هفتمین نمایشگاه تاریخ محلی موزه کتاب و میراث مستند سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در معرض دید عموم قرار گرفت.

همچنین اصل دست‌نوشته حضرت آیت‌‎الله خامنه ای در ذیل یکی از شماره‌های مجله گنجینه (از مجلات چاپ شده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران) در این نمایشگاه قابل مشاهده است.

از دیگر اسناد مربوط به رهبر معظم انقلاب در این نمایشگاه می‌توان به دست نوشته دیگری از ایشان در نخستین صفحه از کتاب مجمع الاصناف (شهرآشوب) که در سال ۱۳۷۵ از سوی ایشان به کتابخانه ملی ایران اهدا شد، اشاره کرد.

در کنار دست نوشته‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، عکس‌هایی از حضور ایشان در تظاهرات سال ۱۳۵۷ در مشهد مقدس نیز به چشم می‌خورد.

همچنین نخستین چاپ‌های دو کتاب «صلح امام حسن» و «آینده در قلمرو اسلام» به قلم رهبر معظم انقلاب به همراه اسناد ساواک در ارتباط با توقیف کتاب «آینده در قلمرو اسلام» نیز از دیگر کتب و اسناد مرتبط با ایشان است که در این نمایشگاه در معرض عموم قرار دارد.کلیدواژه ها »