هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 9 مهر 1399
ساعت 03:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 12:39
دوشنبه 18 آذر 1398 12:35 ساعت
2019-12-9 12:39:43
شناسه خبر : 331214
این شماره از نشریه، در قالب یادداشت و مصاحبه با کارشناسان عرصه‌های مختلف، اساسا به این سوال پاسخ داده است که جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی برای محقق کردن بیانیه گام دوم چگونه باید نیروهای جبهه فرهنگی را منسجم کرده و اقدام به جبهه‌سازی کند.

هفتاد و ششمین شماره ماهنامۀ فرهنگی تشکیلاتی «حلقه ‌وصل» با محوریت بررسی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی منتشر شد. این شماره از نشریه، در قالب یادداشت و مصاحبه با کارشناسان عرصه‌های مختلف، اساساً به این سوال پاسخ داده است که جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی برای محقق کردن بیانیه گام دوم چگونه باید نیروهای جبهه فرهنگی را منسجم کرده و اقدام به جبهه‌سازی کند.

شماره ۷۶ نشریه حلقه وصل با آثار و گفتارهایی از آیت‌الله سیدمحمدمهدی میرباقری، حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه، حجت‌الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع، حجت‌الله عبدالملکی، حسین یکتا و صاحب‌نظران دیگر این حوزه منتشر شده است.

علاوه بر این، آثار و گفتارهایی از دکتر ستار هدایتخواه دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان کهگلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام سیدمحمد انجوی‌نژاد دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان فارس، سیدرضا موسوی دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سیدمحمد افشین‌فر دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان خراسان شمالی، مجتبی ذاکریان دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام وحیدی و ابوذر بهاروند از اعضای شورای راهبردی استان لرستان، محمدحسین صفری دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان مازندران، حجت‌الاسلام محمدحسن رستمیان دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان سمنان، روح‌الله متفکر آزاد عضو شورای راهبردی استان آذربایجان شرقی و حجت‌الاسلام شعبانی دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی استان آذربایجان شرقی نیز در این شماره از نشریه به انتشار رسیده است.

 

برای دریافت این نشریه که به سردبیری صادق یزدانی منتشر می‌شود می‌توانید با شماره تلفن 02188395324 تماس بگیرید.