هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 8 مهر 1399
ساعت 22:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت 17:10
پنجشنبه 14 آذر 1398 17:06 ساعت
2019-12-5 17:10:58
شناسه خبر : 331071
 مهدی غلامی مقدم، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی کشور با اعلام این خبر گفت: از این تعداد زوج دانشجو، 63درصد در مقطع کارشناسی،  22 درصد مقطع کارشناسی ارشد و 9 درصد در مقطع دکترا هستند.
مهدی غلامی مقدم، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی کشور با اعلام این خبر گفت: از این تعداد زوج دانشجو، 63درصد در مقطع کارشناسی، 22 درصد مقطع کارشناسی ارشد و 9 درصد در مقطع دکترا هستند.

تاکنون بیش از 5هزار و 500  زوج دانشجو در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده اند.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، مهدی غلامی مقدم، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی کشور با اعلام این خبر گفت: از این تعداد زوج دانشجو، 63درصد در مقطع کارشناسی،  22 درصد مقطع کارشناسی ارشد و 9 درصد در مقطع دکترا هستند.

 

وی با اشاره به اینکه بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفر تابهشت) از دی تا اسفندماه جاری در مشهد مقدس برگزار می شود، افزود: تاکنون دانشگاه های استان های تهران با 17درصد، اصفهان با 11 درصد و یزد با 7 درصد، بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داده اند. 

 

 غلامی مقدم اظهار کرد: این دانشجویان به ترتیبِ آمار ثبت نام، از دانشگاه های تابعه وزارت علوم، آزاد، پیام نور و وزارت بهداشت هستند.

 

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی کشور با تاکید براینکه ازدواج دانشجویی به ازدواج هایی اطلاق می شود که حین تحصیل یکی از زوجین در دانشگاه صورت گرفته باشد،  خاطرنشان کرد: در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی، زوج هایی که زمان عقدشان از اول فروردین ماه 97 تا پایان آذرماه98 باشد امکان ثبت نام دارند. همچنین زوج هایی که در دوره بیست و دوم ثبت نام کرده و تایید شده اند اما امکان حضور نداشتند می توانند در این دوره شرکت کنند.

 

بر پایه این گزارش، زوج های دانشجوی واجد شرایط می توانند تا پایان آذرماه از طریق سایت اینترنتی www.ezdevaj.nahad.ir یا مراجعه حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها یا امور فرهنگی دانشگاه ها برای شرکت در این مراسم ثبت نام کنند.