هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 9 مهر 1399
ساعت 22:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 15:53
چهارشنبه 13 آذر 1398 15:48 ساعت
2019-12-4 15:53:08
شناسه خبر : 330971

کسی نیست که آرزوی دیدن برج ایفل، کلیسای نوتردام، میدان کنکورد، خیابان شانزلیزه را نداشته باشد. تور پاریس دقیقا همان سفری است که مدت‌ها انتظارش را داشتید. پس برای به تحقق پیوستن این رویا هم که شده عزمتان را جزم کنید. تا کی می‌خواهید آرزوی سفر به اروپا را در ذهن داشته باشید. برای تبدیل آرزو به واقعیت این خودتان هستید که باید تلاش کنید. ابتدا مقصدتان را بین 26 کشور حوزه شینگن انتخاب کنید، در قدم بعد از آژانس‌های مختلف، قیمت و خدماتی که ارائه می‌دهند را جویا شوید، بهترین گزینه‌ای که با زمان شما برای سفر و پول جیبتان همخوانی دارد را انتخاب نمایید. مدارک‌تان را برای ارائه به سفارت آماده کنید. بسیاری از سفارت‌ها نیاز به مصاحبه ندارند و فقط کافیست برای انگشت نگاری به دفترکارگزاری سفارتخانه مربوطه مراجعه کنید. پس از دو تا سه هفته کاری نتیجه به شما اعلام می‌شود. در صورت ویزا شدن چمدان‌هایتان را برای سفری ماجراجویانه ببندید. آژانس ژیوار شما را برای تحقق رویاهایتان همراهی و کمک می‌کند.

 

 

اگر از گرفتن ویزا هراس دارید

مهم‌ترین بخش یک سفر اروپایی اخذ ویزا است. هنوز هم بسیاری از مسافران از ترس ویزا نشدن برای تور اروپا اقدام نمی‌کنند. درست است که حاضر کردن مدارک و ترجمه آن‌ها کار زمان بری است، اما ارزشش را دارد که برای رویایی‌ترین سفر عمرتان هم که شده وقت بگذارید و هزینه کنید. قرار نیست همه مسافران ریجکت شوند. هیچ سفارتی بی دلیل کسی را ریجکت نمی‌کند. پس تمام سعیتان را در خصوص تکمیل مدارک انجام دهید. بی شک نتیجه مثبتی خواهید گرفت.

اگر برای نوروز هنوز تصمیم نگرفته‌اید

همه ایرانی‌ها دوست دارند در تعطیلات عید به مسافرت بروند. از پرمخاطب‌ترین‌های سفرهای نوروزی همین تورهای اروپایی هستند. اما تعداد کشورهای اروپایی انتخاب را برای مسافران سخت کرده است. انتخاب بین فرانسه، آلمان، هلند و... گاها شما را گیج می‌کند. بهتر است اگر تا به حال به قاره اروپا سفر نکرده‌اید برای تعطیلات پیش رو، تور فرانسه نوروز را انتخاب کنید و چند شب اقامتی فراموش نشدنی در عروس شهرهای اروپا یعنی پاریس داشته باشید. اگر هم قبلا تور پاریس را تجربه کرده‌اید دیگر کشورهای اروپایی مانند اتریش و مجارستان را برای سفر برگزینید. تورهای ترکیبی ژیوار جذابترین مقاصد اروپایی را شامل می‌شوند. چه چیزی بهتر از این، که در یک سفر یک یا دو هفته‌ای از چند کشور اروپایی بازدید داشته باشید.

 

 

 

اگر از شهرهای مقصد اطلاعی ندارید

تمامی گردشگران دوست دارند چند شب اقامتی که در یک شهر یا کشور دارند را، به بهترین شکل ممکن سپری کنند و تا جایی که امکانش هست از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری آن شهر بازدید داشته باشند. بسیاری از مسافران که برای بار اول به یک کشور سفر می‌کنند اطلاعات زیادی در خصوص مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری آن شهر ندارند به همین دلیل همیشه این مسئله برایشان وجود دارند که در طی سفر از کدام مکان‌ها بازدید داشته باشند. به طبع هرچه تعداد شب‌های اقامت‌تان بیشتر باشد، از تعداد بیشتری جاذبه گردشگری امکان بازدید دارید. اما بهترین راه، شرکت در گشت‌های شهری است که تورها برگزار می‌کنند. آنها متناسب با نیازهای مخاطب و تعداد شب‌های اقامت مناسب‌ترین برنامه را برای شما در نظر می‌گیرند. به علاوه، توضیحات کاملی در خصوص تمام مکان‌های تاریخی و گردشگری در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین شما می‌توانید در خصوص مسائل مربوط به سفر از راهنمای تور کمک بگیرید. پس خیال‌تان بابت برنامه سفر راحت باشد.