هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 17 تير 1399
ساعت 08:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 11 آذر 1398 ساعت 15:49
دوشنبه 11 آذر 1398 15:44 ساعت
2019-12-2 15:49:19
شناسه خبر : 330794
دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: تعدادی از مسؤولان مانند آقای روحانی علاقه‌ای به حضور در جمع دانشجویان و پاسخ‌گویی نسبت به عملکرد خود ندارند.
دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: تعدادی از مسؤولان مانند آقای روحانی علاقه‌ای به حضور در جمع دانشجویان و پاسخ‌گویی نسبت به عملکرد خود ندارند.
 
توحید تقی‌زاده دبیر واحد تشکیلات و امور شهرستان‌های اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ، گفت: 16 آذر نماد آرمانخواهی و مطالبه گری است و با نزدیک شدن به این مناسبت مهم دانشجویی انتظار می‌رود که نقش جنبش دانشجویی پیش از پیش در جامعه دیده شود.
 
وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین رسالت‌های جنبش دانشجویی مطالبه گری است که باید اتفاق بیافتد در همین راستا تریبون هایی به مناسبت 16 آذر وجود دارد که باعث انتقال نظریات دانشجویان به عنوان نمایندگان و چشمان بیدار جامعه به مسئولین اتفاق بیافتد.
 
تقی‌زاده تاکید کرد: متاسفانه تعدادی از مسئولین برخلاف نظر رهبر انقلاب مبنی بر برقراری ارتباط و حضور در جمع‌های دانشجویی علاقه ای به پاسخگویی نسبت به عمکلرد خود ندارند و بعضا که حضور هم داشته اند بی تفاوت عبور کرده اند.
 
وی گفت: یکی از نمونه‌های جدی عدم توجه به جنبش دانشجویی رفتار آقای روحانی رئیس جمهور تدبیر و امید کشورمان است که ظاهرا علاقه ای به حضور در دانشگاه ها آن سالی یکبار در مناسبت 16 آذر را هم ندارد. در سالهای گذشته شاهد آن بودیم که نهاد ریاست جمهوری کمترین اهمیت را به این مسئله داده است و با برگزاری مراسمات تشریفاتی و تریبون های مهندسی شده سعی بر تک صدایی کردن فضای دانشگاه ها داشته است.
 
این فعال دانشجویی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است که امسال نیز شاهد ادامه روند سال‌های گذشته هستیم. از رئیس جمهور انتظار می رود به عنوان شخص اول اجرایی کشور شنونده سخنان و مطالبات به حق فرزندان این مرز و بوم باشد. قطعا صحبت ها از روی دلسوزی و انتقاد به عمکلرد ایشان و مجموعه دولت خواهد بود و نه مخالفتی با دولت و شخص ایشان که متاسفانه علاقه‌ای به پذیرش این صحبت ندارند. 
 
وی گفت: لازم به ذکر است در دو سال گذشته به اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به عنوان بزرگترین اتحادیه دانشجویی کشور هیچ تریبونی اختصاص داده نشده است که این نیز سندی بر عدم اعتقاد به جنبش دانشجویی به عنوان موذنان جامعه است.
 
منبع:فارس