هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 1 اسفند 1398
ساعت 07:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 5 آذر 1398 ساعت 11:14
سه شنبه 5 آذر 1398 10:56 ساعت
2019-11-26 11:14:20
شناسه خبر : 330433
مدیر ورزشی باشگاه بارسا به صورت سر بسته لیست خرید نیم فصل کاتالان‌ها را فاش کرد.
مدیر ورزشی باشگاه بارسا به صورت سر بسته لیست خرید نیم فصل کاتالان‌ها را فاش کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، بارسا و رئال با وجود هم‌امتیازی بود در صدر جدول اما نتایج درخشانی را در فصل جاری کسب نکرده‌اند و در مقایسه با فصل‌های گذشته در جمع‌آوری امتیاز موفق عمل نبودند.
 
بر اساس خبر سایت موندودیپورتیوو، اریک ابیدل مدیر ورزشی باشگاه بارسا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در میانه فصل در تیم تغییراتی ایجاد خواهد شد و چه بازیکنانی مد نظر باشگاه‌ هستند، گفت: تا پنجره نقل و انتقالات نیم فصل مدت کافی برای بررسی نقاط ضعف و پوشش آن را در اختیار داریم.جلساتی در اینباره تشکیل شده ولی هنوز به طور قطع نمی‌توانم اظهار کنم که بازیکن خاصی را به صورت حتمی جذب خواهیم کرد.
 
مدافع و کاپیتاناسبق  باشگاه بارسادر واکنش با اعلام اسامی چون لئوتارو مارتینز، کیمیش ... افزود: من هم مثل شما این اسامی را در رسانه‌ها می‌بینم اما نمی‌توانم انکار کنم که مایل به جذب مارتینز، کیمیش و یا کریستنسن هستیم.
 
رسانه‌ها اسامی بازیکنانی مثل مارتینز از اینتر با پیگیری مسی، کیمیش از بایرن مونیخ، کریستنسن از چلسی، کلوسترمن از لایپزیک و میلینکوویچ از فیورنتینا برای حضور در بارسا در نیم فصل فاش کردند.
 
بی شک در صورت جدب این بازیکنان باید شاهد جدایی ستاره‌های از بارسا نیز بود، با جذب لئوتارو والورده باید از بین سوارس، دمبله و گریژمان و یا فاتی دو بازیکن را در لیست خروجی قرار دهد.