هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 4 آذر 1398 ساعت 17:24
دوشنبه 4 آذر 1398 17:23 ساعت
2019-11-25 17:24:41
شناسه خبر : 330407

امروز همگام با پیشرفتهای دنیای دیجیتال و به منظور رفع نیازهای جامعه, موسسه حقوقی همراز با سابقه بیش از 25 سال در امر وکالت تصمیم گرفت گامی بلند در این زمینه بردارد. بدین منظور استارت آپ حقوقی با نام تجاری کال وکیل(Call Vakil) شکل گرفت. خدمات ارائه شده توسط کال وکیل به صورت آنلاین و تلفنی می باشد که این خدمات در حوزه های مختلف دعاوی خانواده(طلاق توافقی, مهریه, حضانت و...), دعاوی تجاری(مطالبه وجه شامل چک, سفته و...) و سایر موارد حقوقی مانند دعاوی حقوقی ارز دیجیتال, حقوق شهروندی و... عرضه می گردد.

کال وکیل (Call Vakil)همانند یک وکیل مخصوص در تمام مراحل دادرسی با شما همراه خواهد بود. اگر شما هنوز دعوی خود شروع نکرده اید و در این خصوص نیاز به مشاوره ، تهیه دادخواست و یا سایر اوراق قضایی دارید و یا حتی اگر شما نیاز به پیگیری برای اجرای حکم قطعی خود دارید کافی است با کال وکیل(Call Vakil) تماس بگیرید و دعوی خود را مطرح نمایید. این خدمات تا انتهای دادرسی با شما خواهد بود. برای شروع کافیست موضوع دعوی خود را ابتدا در سایت ثبت نمایید.گام اول کار (طرح موضوع) می باشد و پس از آن مشاورین با شما تماس گرفته و ابعاد پرونده شما را بررسی می نمایند. در مرحله بعد گروه وکلای متخصص در خصوص موضوع پرونده با شما تماس گرفته و مشاوره ارائه خواهد شد. با اولین تماس شما حساب کاربری برای شما ایجاد خواهد شد و با ورود به حساب کاربری خود می توانید مدارک خود را  ارسال نمایید . سپس  پرونده شما مطالعه و راهکارهای جدید برای پیروزی در پرونده به شما ارائه خواهد شد. همچنین کال وکیل (Call Vakil) پیگیر مسیر پرونده شما بوده و در هر مرحله مشاوره های لازم را به شما داده و یا در صورت نیاز اوراق قضایی از قبیل اظهارنامه، دادخواست، شکواییه و یا غیره را برای شما تهیه خواهد نمود.در واقع با توجه به تجارب شما در مقاطع خاصی از پرونده خود بهتر است با وکیل خود مشاوره نمایید .از جمله : قبل از شروع دعوی ، قبل از جلسه دادرسی و قبل از جلسه کارشناسی . کال وکیل) (Call Vakil این امکان را فراهم می آورد که در این مقاطع حساس و یا هر زمان دیگری که نیاز به مشاوره دارید با وکیلی که به پرونده شما مسلط است و قبلا آن را مطالعه نموده, مشاوره نمایید. در مورد هزینه مشاوره, بسته های مشاوره Call Vakil با تعداد و زمان های متنوع جهت پاسخگویی به طیف گسترده مشترکین طراحی شده است و شما می توانید با فعال سازی بسته مناسب خود ، علاوه بر مدیریت هزینه از مشاوره مطلوب مورد نیاز خود بهره مند شوید.

مراحل کار در کال وکیل به صورت عملی به شرح ذیل است:

شروع همکاری شما با CALLVAKIL با طرح پرونده شروع میشود. در این مرحله شما موضوع یا مشکل حقوقی خود را مطرح کرده  سپس کارشناسان با شما تماس گرفته و ابعاد پرونده شما را بطور رایگان بررسی نموده و پرونده را به وکلای پایه یک متخصص در موضوع مورد نظر شما ارایه میدهند. متخصص ترین وکیل در موضوع دعوی شما با شما تماس خواهد گرفت و به شما مشاوره خواهد داد.

مراحل بعدی همکاری ما با شما:

• مطالعه پرونده

• تهیه اوراق قضایی مورد نیاز شما

  • • مشاوره های تکمیلی
  • درخواست مطالعه پرونده

افراد معمولا قبل از شروع فرایند قضایی تمایل دارند بدانند تا میزان شانس آنها برای برنده شدن در دعوی چقدر است؟ برای این منظور آنها به وکیل مراجعه و با ارایه مدارک خود نظر او را در این خصوص جویا میشوند. وکلا پس از ارزیابی و مطالعه مدارک در خصوص مسایلی از قبیل نحوه طرح دعوی، دادگاه صالح و میزان احتمال برنده شدن افراد اظهار نظر میکنند. بدین منظور و برای بهره گیری از وکلای تراز اول به دریافت خدمات به صورت آنلاین, باید ابتدا مدارک خود را در حساب کاربری خود ارسال نمایید. ک

  • چرا کال وکیل (Call Vakil) ؟
  • صرفه جویی در هزینه:

میزان هزینه ای که شما برای "مطالعه پرونده" در کال وکیل میپردازید تا 90 درصد کمتر از هزینه ای است که شما در مراجعه حضوری به وکیل پرداخت خواهید نمود.

  • صرفه جویی در وقت :

مطالعه پرونده اصولا همراه با گرفتن وقت قبلی و حضور در دفتر وکیل است . در CallVakil همه ی این عملیات از راه دور انجام شده و در نتیجه در وقت شما صرفه جویی می شود .

  • مشاوره تخصصی

الزاما همه ی وکلا در همه زمینه ها متخصص نیستند . وکلا بر حسب زمینه ایی که در آن سابقه بیشتری دارند از تخصص بیشتری برخوردارند . در CallVakil پرونده شما به متخصص ترین وکیل در زمینه ی کاری شما ارجاع می شود

مشاوره های حقوقی کال وکیل Call Vakil به دوگروه مشاوره های عمومی و تخصصی تقسیم میشود. مشاوره های عمومی معمولا بعد از مدت کوتاهی پس از تماس به شما ارایه خواهد شد این مشاوره برای بررسی ابعاد پرونده شما بوده و کاملا رایگان است و در ادامه مشاوره تخصصی انجام میشود. مشاوران عمومی از میان کارشناسان حقوقی و مشاوران تخصصی از وکلای پایه دادگستری متخصص در نوع دعوی شما انتخاب میشوند.

شما همزمان با طرح پرونده خود نزد کال وکیل Call Vakil دارای سیصد هزار ریال اعتبار رایگان میباشید و تنها با پرداخت ده هزار تومان میتوانید پرونده خود را طرح نمایید. این نقطه شروع همکاری با کال وکیل است. در ادامه برای استفاده از خدمات از جمله مشاوره ها و تهیه اوراق قضایی، شما میتوایند با توجه به نیاز خود بسته مورد نظر خود را از بخش تعرفه ها خریداری نموده و از مشاوره و خدمات بهره مند شوید. هدف این است که شما با هزینه ای به مراتب کمتر از هزینه مشاوره ی وکیل از همان خدمات در طول دوره دعوی خود بهره مند شوید.

تماس :

تهران، خ وزرا، كوچه 12 پلاك 6، واحد 6

تلفن: 021-88717350

سايت:www.callvakil.ir